Jak dobrze znasz Bruce'a Dickinsona? Rozwiąż nasz quiz o wokaliście Iron Maiden

i

Autor: TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Quizy

Bruce Dickinson - czy na pewno znasz legendę? Spróbuj się w quizie o wokaliście Iron Maiden

Bruce Dickinson to człowiek, którego żadnego wyzwania się nie boi. Jest wokalistą Iron Maiden, ale jego horyzonty wykraczają zdecydowanie poza muzykę. Jest to więc postać, której należy się quiz z prawdziwego zdarzenia. Czy wiecie wszystko o wokaliście? Najwięksi jego fani z pewnością zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Jak dobrze znasz Bruce'a Dickinsona? QUIZ

Nie da się ukryć, że Bruce Dickinson to jeden z najlepszych wokalistów w historii muzyki metalowej (i nie tylko). Znany jest najbardziej jako frontman Iron Maiden, ale prowadzi także udaną karierę solową. W tym roku wydał długo oczekiwany krążek "The Mandrake Project", o którym na naszej stronie sporo pisaliśmy. Dickinson nie interesuje się jednak wyłącznie muzyką. Artysta ma zdecydowanie szersze horyzonty. 

Iron Maiden - 5 ciekawostek o albumie "The Number of the Beast" | Jak dziś rockuje?

Bez dwóch zdań można napisać, że wokalista to prawdziwy człowiek-orkiestra, który zdecydowanie nie lubi się nudzić. Pisał książki, interesuje się sportem, zna się na browarnictwie, temat samolotów także nie jest mu obcy. 

Tak więc, życiorys Dickinsona jest dość interesujący. Czy wiecie o wokaliście Iron Maiden dosłownie wszystko? Na to pytanie uzyskacie odpowiedź poniżej. 

Sprawdźcie się więc w naszym quizie:

Jak dobrze znasz Bruce'a Dickinsona? Oto quiz o wokaliście Iron Maiden

Pytanie 1 z 10
Bruce Dickinson z początku nie chciał zostać wokalistą. Marzył o byciu...