Boy George zaskoczył fanów rocka! Jest fanem naprawdę ciężkiego grania

i

Autor: Rex Features/East News

Boy George zaskoczył fanów rocka! Jest fanem naprawdę ciężkiego grania

2023-09-19 13:01

Wokalista, którego możecie znać z radia za sprawą „Karma Chameleon” oraz „Do you really want to hurt me” jest ikoną nurtu new romantic. Co zatem robi w wiadomościach portalu nastawionego na rocka, a czasem i jeszcze ostrzejsze granie? Otóż okazuje się, że jest jednym z nas i kocha, gdy muzyka nie bierze jeńców. Podzielił się wrażeniami z koncertu kapeli, która dla wielu jest tak ciężka, że aż niesłuchalna.

George Alan O’Dowd, bo tak w życiu „cywilnym” nazywa się artysta, wielu „prawdziwkom” metalowego i rockowego świata mógłby nie pasować na koncercie wśród publiczności, ale po tym wpisie będą oni musieli zrobić dla niego miejsce i zluzować siedzenia.

- Zobaczyłem ostatniej nocy potwory hałasu. Wciąż dzwoni mi w uszach – napisał wokalista na swoim profilu w portalu X/Twitter – Uwielbiam wszystko to, co Barney powiedział. Totalnie spójny zespół (nie da się tego inaczej powiedzieć).

O jaki zespół chodzi? O Napalm Death, legendę sceny grindcore oraz death metal, która oprócz brutalnej muzyki niesie przez świat zaangażowane teksty piętnujące niesprawiedliwość, korupcje, brak poszanowania praw ludzi i zwierząt. Trudno się dziwić, że Boy George, który jest zaangażowany w działania wspierające społeczność LGBT w Wielkiej Brytanii i na świecie, docenia gniewny przekaz muzyków z Napalm Death.

Polscy widzowie mieli okazję w ostatnich latach zobaczyć grupę na żywo między innymi na festiwalach Summer Dying Loud oraz Pol’and’Rock.

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?