Bono z U2

i

Autor: AKPA Bono z U2

Bono nie lubi swojego głosu w wielu numerach, tak samo jak nazwy U2. To nie żart!

2022-01-19 12:21

Bono jest uznawany za jednego z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych wokalistów. Okazuje się, że lider kultowego U2, nie lubi słuchać swojego wokalu i nazwy zespołu, którego jest współzałożycielem. O co dokładnie chodzi?

Bono to jeden z tych wokalistów, który przez lata wyrobił sobie świetną markę, będąc rozpoznawalny na całym świecie. Okazuje się, że lider U2 nie lubi swojego głosu oraz uważa, że nazwa zespołu nie bardzo mu pasuje. O co dokładnie chodzi wokaliście?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Bono nie lubi swojego głosu w wielu numerach, tak samo jak nazwy U2. To nie żart!

Podczas wystąpienia w podcaście Awards Chatter, Bono powiedział, że gdy w radiu leci U2, momentalnie przestawia, bo nie może słuchać swojego głosu:

Nie lubię jej […] W naszej głowie to było jak samolot szpiegowski, U-boot, to było futurystyczne. Jak się okazało, że sugeruje swego rodzaju formę przyzwolenia, uznałem, że mi się nie podoba. Nadal, tyle lat później, nie do końca jestem do niej przekonany.

Paul McGuinness, nasz pierwszy menadżer, powtarzał: „Spójrz, to świetna nazwa, będzie dobrze wyglądać na koszulce: litera i numer”.

Byłem w samochodzie, kiedy jedna z naszych piosenek zabrzmiała w radiu i na mojej twarzy pojawił się kolor, jak to mówimy w Dublinie, szkarłatny. Byłem tak zawstydzony.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu