Bójka na koncercie Depeche Mode! Dave Gahan przerwał występ i ruszył do akcji!

i

Autor: Angel Marchini/Shutterstock/Rex Features/East News Fani pobili się na koncercie Depechw Mode. Dave Gahan zareagował

Bójka na koncercie Depeche Mode! Dave Gahan przerwał występ i zwrócił się do publiczności

2024-02-25 16:16

Zespół Depeche Mode nie zwalnia tempa i wciąż jest w trakcie trasy koncertowej, na której promuje wydany w marcu tego roku album "Memento Mori". Formacja wróciła już do Europy po serii występów na terenie Stanów Zjednoczonych. To właśnie podczas jednego z tamtejszych koncertów, pod samą sceną, doszło do bójki! Dave Gahan osobiście zareagował na całą sytuację.

Zespół Depeche Mode wciąż jest w trakcie trasy koncertowej "Memento Mori World Tour", na której promuje wydany w marcu, świetnie przyjęty album pod tym samym tytułem. Obecnie grupa, którą po śmierci Andy'ego Fletchera tworzą Dave Gahan i Martin Gore, po serii występów na terenie Stanów Zjednoczonych wróciła do Europy. Jednak to właśnie w USA, a konkretnie w Los Angeles, doszło do dość nieoczekiwanej sytuacji.

Formacja występowała w "mieście aniołów" w piątek 15 grudnia i zbliżała się już do zakończenia setu, gdy w trakcie wykonywania klasyka Never Let Me Down Again doszło do... bójki! W pewnym momencie szarpać zaczęła się dwójka mężczyzn, którzy znajdowali się dosłownie pod samą sceną. Nic więc dziwnego, że wszystko natychmiastowo zauważył Gahan.

Depeche Mode - 5 ciekawostek o albumie “Songs Of Faith And Devotion” | Jak dziś rockuje?

Dave Gahan pacyfikuje awanturujących się na koncercie fanów!

Muzyk przerwał występ, podszedł na sam skraj sceny i mówiąc wciąż do mikrofonu zwrócił się do krewkich wielbicieli muzyki. Wokalista zaczął nawoływać, by mężczyźni się uspokoili. Dość szybko okazało się, że jeden z fanów zgubił telefon i najwidoczniej oskarżył o kradzież stojącego obok uczestnika koncertu.

Zachowanie Dave'a spotkało się z ogromnym aplauzem ze strony publiczności. Na koniec frontman grupy, która zagra w Polsce już 27 i 29 lutego 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie, powiedział do tłumu:

Nie robimy tego. Na świecie dzieje się wystarczająco dużo złych rzeczy bez waszych bójek.

Listen on Spreaker.