Blue Öyster Cult byli źle traktowani przez Black Sabbath podczas trasy? Tak twierdzi bębniarz zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/y1NYhbiiiFw

Blue Öyster Cult byli źle traktowani przez Black Sabbath podczas trasy? Tak twierdzi bębniarz zespołu

2021-07-21 12:47

Lata 80-te były dla Black Sabbath trudnym czasem zmian, jednak nadal fani chętnie przychodzili na koncerty, wypełniając ogromne obiekty. W tamtym czasie, odbyła się wspólna trasa z Blue Öyster Cult, którzy nie wspominają najlepiej tego czasu.

Lata 80-te same w sobie były dziwnym czasem, jednak dla Black Sabbath był to podwójnie trudny czas, ponieważ zaczynali grac koncerty z Ronniem Jamesem Dio. Ten czas źle też wspominają Blue Öyster Cult, którzy uważają, że Sabbaci działali na ich szkodę podczas wspólnej trasy.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Albert Bouchard z Blue Öyster Cult źle wspomina wspólną trasę z Black Sabbath

Wspólna trasa Blue Öyster Cult z Black Sabbath miała być czymś wielkim, jednak okazała się udręką dla zespołu. Wszystko przez to, że Black Sabbath mocno dokuczali grupie. W wywiadzie dla 'Full In Bloom'Albert Bouchard ujawnił:

Nie była to przyjemna trasa. Uwielbiałem Black Sabbath, a Ronnie był moim idolem, ale panowało duże napięcie. Kiedy my byliśmy headlinerami, oni wychodzili na scenę spóźnieni i grali długo. Za każdym razem. Musieliśmy skracać nasz set. Myślę, że próbowali nas w ten sposób sabotować, ale był też problem z Ronniem Jamesem Dio, który obraził się, bo jeden z naszych technicznych nazwał go „małym”. Trochę to dziwne, bo Ronnie był mojego wzrostu, wszyscy jesteśmy niscy, nie wiem, dlaczego miałby się obrazić za komentarz technicznego. Ja za to miałem utarczkę z Tonym. Grałem na gitarze w pokoju hotelowym, a jego pokój był za ścianą i się wściekł, bo miał chyba jakąś dziewczynę i próbował stworzyć odpowiedni nastrój. Grałem piosenki Steely Dan, a on nie mógł ich znieść.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]