Black Label Society

i

Autor: Materiały prasowe

Black Label Society z nowym klipem do "You Made Me Want To Live”!

2022-04-25 15:58

Legenda ciężkiego grania, Black Label Society, prezentuje teledysk do najnowszego singla „You Made Me Want To Live”. Utwór pochodzi z ostatniego albumu kapeli - Doom Crew Inc. Jak wygląda nowy obrazek? Sprawdźcie!

Muzyka Black Label Society to mieszanka southern rocka, hard rocka, bluesa i heavy metalu. Grupa tworzy hymny, które pasują zarówno do zabawy jak i przeżywania wielkich życiowych tragedii. Od początku istnienia, czyli 1998 roku, na czele bandu stoi charyzmatyczny gitarzysta i wokalista Zakk Wylde, przez wiele lat współpracujący z Ozzym Osbourne’em. Grupa może pochwalić się kilkoma płytami, a ostatnim wydawnictwem spod bandery Black Label Society był album "Doom Crew Inc". Zespół właśnie pochwalił się nowym teledyskiem do piosenki z tego krążka.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Black Label Society pokazuje teledysk do utworu You Made Me Want To Live!

Zespół Zakka Wylde pochwalił się ostatnio świeżym obrazkiem do piosenki "You Made Me Want To Live" z płyty "Doom Crew Inc". Album to 12 utworów nagranych w domowym studiu Wylde’a, Black Vatican. Na krążku, który serwis Fistful of Metal nazwał współczesną klasyką, Zakk wymienia się solówkami z Dario Loriną, wspieranym przez basistę Johna „J.D.” DeServio i perkusistę Jeffa Fabba. Longplay miał premierę w listopadzie 2021 roku.

"To jeden z najmocniejszych albumów, jakie Wylde kiedykolwiek stworzył i niezaprzeczalnie jedna z najlepszych pozycji w katalogu BLS" - podsumował portal Blabbermouth.

Jak prezentuje się nowy teledysk? Możecie sprawdzić poniżej.