Bifor Undercover Festival 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Bifor Undercover Festival - najlepsze tribute bands w jednym miejscu! [ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE]

2022-06-13 17:03

Czas założyć bandanę w stylu Axla Rose, wcisnąć na siebie obcisłe skórzane spodnie à la Slash, ubrać koszulkę z jęzorem od Stonesów i wybrać się na jedyną w swoim rodzaju rozgrzewkę przed Undercover Festival! Sprawdźcie kto zagra!

Już w niedzielę 19 czerwca podczas BIFOR UNDERCOVER FESTIVAL wystąpią Not The Rolling Stones i Guns 2 Roses, które są najlepszymi na świecie tribute bandami dwóch gigantów rocka! Impreza to idealna rozgrzewka przed pierwszym w tej części Europy tak dużym festiwalem najlepszych tribute bands na świecie - czyli Undercover Festival (który odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia 2022 w Parku przy Zamku Ujazdowskim w Warszawie). Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na temat wydarzenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNDERCOVER FESTIVAL - bilety, data, miejsce muzycznego show

Co tam w środku gra? System Of A Down

Bifor Undercover Festival - kto zagra?

Podczas Bifora słuchacze dostaną dużą dawkę solidnego rocka w wyonaniu kapel, które do złudzenia przypominają w brzmieniu i wyglądzie swoje pierwowzory, fantastyczną atmosferę i rewelacyjną energię prawdziwego rocka granego na żywo. Wystąpią:

  • GUNS 2 ROSES - najdłużej działający tribute band Guns N’Roses w Wielkiej Brytanii. Zespół powstał w 2002 roku i od tego czasu zagrał dla tysięcy fanów rocka w Anglii, a także w Irlandii, Belgii, Grecji, Portugalii, Norwegii, Francji i we Włoszech. Koncertował także poza Europą – odwiedził Dubaj, Indie, Stany Zjednoczone i Meksyk. Nieprawdopodobne podobieństwo wizualne do Guns N’ Roses oraz muzyka, którą kochają miliony na całym świecie, odtworzona perfekcyjnie podczas koncertów na żywo – Guns 2 Roses zapewniają niezapomniane doświadczenia i emocje! W trakcie swojej kariery zargali razem z czterema członkami Guns N’ Roses!
  • NOT THE ROLLING STONES - Autentyczne brzmienie i duch największego zespołu rock & roll na świecie. Not the Rolling Stones nie mają sobie równych. Zespół pojawia się na największych festiwalach w całej Europie, zachwycając shows dopracowanymi do najdrobniejszych szczegółów. Ich sława dotarła nawet na Bliski Wschód, gdzie także koncertują. Teraz przyszła kolej na Polskę!Udział w koncertach tego tribute bandu to prawdziwe doświadczanie muzyki! Z najlepszym sobowtórem Micka Jaggera przeniesiemy się do Złotego Wieku Rocka i zaśpiewamy największe przeboje legendarnej kapeli, od Satisfaction do Sympathy for the Devil. Wokalista Not The Rolling Stones uznawany jest za najlepszego sobowtóra Micka Jaggera!

Bifor Undercover Festival - DATA, MIEJSCE

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 czerwca 2022 o godzinie 20:00. Będzie to otwarta impreza rozgrzewkowa przed 1. edycją największego w tej części Europy festiwalu światowej sławy tribute bandów. Bifor Undercover Festival odbędzie się w klubie Grunt i Woda tuż nad samą Wisłą w Warszawie.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?