The Struts

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Barns Courtney i The Struts na koncercie w Polsce w 2024 roku! Szczegóły wydarzenia

2024-06-18 8:50

Twórca przebojów “Fire” i “Glitter & Gold”, Barns Courtney oraz brytyjscy glamrockowcy z The Struts wystąpią jesienią na co-headlinerskim koncercie w Stolicy!

Barns Courtney solową karierę rozpoczął w 2015 roku od dwóch mocnych strzałów w postaci hitów “Fire” oraz “Glitter & Gold”. Mieszanka rock’n’rollowych beatów spod znaku The White Stripes oraz punkowej energii The Stooges z wpływami indie rocka czy gospelu szybko uderzyła w gusta milionów słuchaczy na całym świecie, co zaowocowało koncertami u boku m.in. The Who, Eda Sheerana, Blur i wielu innych. 2 lata temu Brytyjczyk supportował w Warszawie My Chemical Romance, a już w październiku powróci z pełnym setem!

The Struts to chyba jeden z najbardziej showmańskich zespołów rodem z Wysp. Dowodzona przez Luke’a Spillera grupa na swoim koncie ma 4 duże albumy, z czego ostatni z nich, “Pretty Vicious”, ukazał się na początku listopada zeszłego roku. Ekstremalnie charyzmatyczni na koncertach The Struts dzielili sceny z takimi zespołami jak The Rolling Stones, Foo Fighters, Guns’N’Roses czy Mötley Crüe oraz byli częścią największych festiwali (m.in. Lolapalloza, Isle of Wight). Już jesienią kwartet wystąpi w Polsce, a ich rock’n’rollowe show pozostanie Wam na długo w pamięci!

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Barns Courtney i The Strutsw Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

  • 17.10.2024
  • Warszawa, Progresja 

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 21 czerwca o godzinie 10:00.

Oto tegoroczne koncerty, na które czekamy: