Baranovski tęskni za Nirvaną w MTV! Singiel Chcę być sobą już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe fot. Dagmara Szewczuk BARANOVSKI nie mówi ostatniego słowa!

Baranovski tęskni za Nirvaną w MTV! Singiel "Chcę być sobą" już dostępny!

2023-03-24 15:39

Właśnie minęło 5 lat od premiery „Dymu”, pierwszego radiowego przeboju Baranovskiego i jego pierwszego singla nagrodzonego Złotą Płytą. Jeszcze większymi hitami stały się kolejne piosenki: „Luźno”, „Zbiór”, „Nie mamy nic” i przede wszystkim uhonorowane Diamentem „Lubię być z nią”, które do dziś wyświetlone zostało na YT ponad 60 milionów razy.

Sukcesy przebojowych singli przełożyły się na rezultaty obu wydanych przez Baranovskiego albumów: debiutancki „Zbiór” z 2019 roku pokrył się Złotem, wydana dwa lata później płyta „BARANOVSKI 2” uzyskała status Platynowej. Jeszcze nie mówię ostatniego słowa - śpiewa Baranovski na swoim najnowszym singlu. I dodaje - chcę więcej.

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - zagranica

Baranovski tęskni za Nirvaną w MTV!

„Chcę być sobą” to druga po ubiegłorocznym „Jokerze” zapowiedź trzeciego albumu wokalisty, muzyka i songwritera. Nowoczesna przebojowa produkcja puszczająca delikatnie oko do brzmień z lat 80. to tym razem wspólne dzieło BARANOVSKIEGO i znanego pod pseudonimem DrySkull Roberta Krawczyka, od wielu lat producenta piosenek Mroza.

Sam BARANOVSKI tak mówi o swojej najnowszym singlu - Napisałem piosenkę podsumowującą pewien etap w życiu. Wspominając miniony czas, który wiele razy pokazał gdzie jest moje miejsce, a gdzie go nie ma, znalazłem odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Znalazłem ją w jednym zdaniu pełnym akceptacji i zrozumienia: „Ponad wszystko chcę być sobą”.

Do piosenki powstał klip w reżyserii Michała Sierakowskiego. To już jego trzecia realizacja dla BARANOVSKIEGO, po teledyskach do „Nie mamy nic” i „Jokera”.