Bam Margera wychodzi na prostą? Gwiazdor ogłosił... zaręczyny!

i

Autor: Ouzounova/Splash News/EAST NEWS Duże zmiany w życiu Bama Margery

Bam Margera wychodzi na prostą? Gwiazdor ogłosił... zaręczyny!

2023-12-22 10:27

Od jakiegoś czasu media ponownie rozpisywały się na temat kolejnych ekscesów, w centrum których znajdował się gwiazdor serii "Jackass", Bam Margera. Całkiem niedawno jeszcze głośno było o sprawie aresztowania Bama pod zarzutem przemocy domowej. Wygląda jednak na to, że Margera wziął się w garść i powoli wychodzi na prostą!

Bam Margera od lat budzi zainteresowanie mediów, przede wszystkim swoimi ekscesami. Gwiazdor kultowej serii Jackass od lat boryka się z uzależnieniem od używek, kilka lat temu przyznał się także do tego, że zmaga się z problemami psychicznymi i zaburzeniami odżywiania. Szczególnie głośno o Bamie zrobiło się rok temu, kiedy to w wyniku interwencji bliskich trafił on na odwyk, z którego jednak szybko uciekł, a następnie dał głośny wywiad, w którym o swój alkoholizm oskarżył Ville Valo. Niedługo później Margera ponownie trafił do szpitala w wyniku poważnego zapalenia płuc i choć wydawało się, że sytuacja ta nieco "potrząsnęła" gwiazdorem, to już w marcu 2023 roku Bam został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej, o którą oskarżyła go ówczesna partnerka.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.

Bam Margera się żeni!

Po dawnych problemach nie ma już śladu? Już we wrześniu Bam w swoich social mediach świętował miesiąc trzeźwości, a od jakiegoś czasu w jego kanałach pojawiają się zdjęcia, na których obecna jest modelka Dannii Marie. Para spotyka się od około pół roku i właśnie potwierdziła, że zdecydowała się przenieść swój związek na wyższy poziom!

W rozmowie z magazynem "US Weekly" Bam potwierdził, że oświadczył się partnerce i został przyjęty! Gwiazdor, który ma za sobą już dwa małżeństwa, zdradził, że on i Dannii świetnie się dogadują, tworzą zgrany zespół, a partnerka pomogła mu wykształcić zdrowe nawyki, które wyprowadzają go na prosto. Margera mówi o modelce:

Jest wszystkim, o co kiedykolwiek prosiłem – nie mogłem prosić o nic więcej. Jesteśmy doskonałą drużyną.