Audio Video Show 22 - „białe kruki” w strefie winyli na wystawie!

i

Autor: Materiały prasowe „Białe kruki” w strefie winyli na Audio Video Show 22!

Audio Video Show 22 - „białe kruki” w strefie winyli na wystawie!

2022-10-24 11:46

W dniach 28-30 października Warszawę ogranie audiofilskie szaleństwo! Druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie otworzy przed zwiedzającymi drzwi 160 sal prezentacyjnych, zapraszając do świata najlepszego dźwięku i najdroższego sprzętu. Tradycyjnie w przestrzeniach PGE Narodowego pojawi się również największa w kraju strefa winyli. Miłośnicy analogowego brzmienia i czarnych krążków szykujcie się! Nowości, kolekcjonerskie wydania i prawdziwe „białe kruki” czekają! Eska ROCK ma patronat nad tą imprezą!

Wystawa Audio Video Show 22 ruszy już w najbliższy weekend! Dla miłośników najwyższej jakości dźwięku to prawdziwe święto, z roku na rok celebrowane w szerszym gronie. W przestrzeniach PGE Narodowego i apartamentach hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip tradycyjnie spotkają się nie tylko wystawcy prezentujący swoje urządzenia i systemy audio, ale też dziennikarze, recenzenci, muzycy i przede wszystkim pasjonaci muzyki w czystej postaci. To na nich czekać będą przedstawiciele 600 marek obecnych na wystawie, konstruktorzy i projektanci sprzętu, przedstawiciele wytwórni muzycznych, kolekcjonerzy i antykwariusze, w tych dniach prezentujący swoje zbiory w strefie winyli na PGE Narodowym.

Strefa winyli naAudio Video Show 22

Strefa winyli to tysiące płyt z największych polskich i zagranicznych sklepów z niezwykle bogatą ofertą, zarówno dla poszukiwaczy nowości, jak i dla koneserów prawdziwych analogowych rarytasów. To również okazja do spotkań z innymi kolekcjonerami i artystami, którzy podpisują swoje wydawnictwa.

W tym roku na Audio Video Show premierowo pojawi się między innymi stoisko Polskich Nagrań wytwórni Warner Music Poland, które oprócz aktualnych pozycji z katalogu, oferować będzie archiwalne egzemplarze płyt ze skarbca Polskich Nagrań – w tym pojedyncze testpressy i limitowane edycje nowości na kolorowych winylach oraz merch z logiem wytwórni i legendarnej serii Polish Jazz. Z tej okazji Hirek Wrona, znakomity dziennikarz i komentator zdarzeń muzycznych, zbieracz czarnych płyt, fan jakości i dobrych brzmień spotka się z publicznością i opowie między innymi o aspektach wolności w jazzie.

Natomiast ci, którzy poszukują prawdziwych „białych kruków”, powinni zajrzeć na stoisko ArtReco, gdzie Mieczysław Stoch wystawi na sprzedaż część swojej prywatnej kolekcji japońskich winyli.

Co tam w środku gra - Yugopolis

Atrakcje!

A to tylko początek atrakcji, bo wystarczy odwiedzić poziom drugi na PGE Narodowym, by trafić na światową premierę najnowszego ramienia gramofonowego kultowej marki J.Sikora. Firma po raz pierwszy zaprezentuje rewolucyjne kewlarowe ramię linii KV MAX, a prezentacja odbędzie się z flagowym modelem gramofonu J.Sikora Reference, który jako jeden z nielicznych na świecie otrzymał prestiżowy rating A+. 

Wystawę wpierają medialnie: portal Psychosonda, magazyn Audio, Audio-Video, HiFi i Muzyka, Radio Eska, Radio Eska Rock, Wirtualna Polska, Benchmark.pl, android.com.pl, Związek Producentów Audio i Video i Roon – producent oprogramowania do zarządzania muzyką z różnych źródeł, stworzonego z myślą o audiofilach i stawiającego nacisk na bezkompromisową jakość dźwięku.

Szczegóły wydarzenia

Audio Video Show 2022 odbędzie się w dniach:

  • Piątek, 28 października 2022 - 12:00 – 20:00
  • Sobota, 29 października 2022 - 10:00 – 20:00
  • Niedziela, 30 października 2022 - 10:00 – 18:00

Lokalizacje wystawy:

  • PGE Narodowy - Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
  • Hotel Radisson Blu Sobieski - Plac Artura Zawiszy 1, Warszawa
  • Hotel Golden Tulip - ul. Towarowa 2, Warszawa