Artur Rojek w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Artur Rojek w "Mellinie" Eski ROCK

Artur Rojek w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-01-11 18:15

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był Artur Rojek - uznany wokalista, autor tekstów, kompozytor, pomysłodawca OFF Festival i organizator Great September! O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem?

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Artur Rojek! Jeden z najbardziej uznanych polskich muzyków, kompozytor, autor tekstów, wokalista i instrumentalista jest obecny na polskiej scenie już od przeszło trzydziestu lat! Karierę rozpoczynał w zespole Myslovitz, z którym nagrał osiem albumów, w tym zupełnie kultowe “Miłość w czasach popkultury” (1999) i “Korova Milky Bar” (2002). W 2012 roku Rojek odszedł z grupy i rozpoczął karierę solową, w ramach której wydał już dwa wydawnictwa: “Składam się z ciągłych powtórzeń” i “Kundel”. Muzyk zakończył promocję ostatniej z wymienionych płyt w przestrzeniach katowickiego NOSPR-u, gdzie towarzyszyli mu liczni goście – Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Trebunie-Tutki, bracia Kacperczyk, Kaśka Sochacka oraz Jann - wydarzenie okazał się olbrzymim sukcesem. Od jakiegoś czasu wiadomo, że artysta pracuje nad nowym materiałem, który ma ujrzeć światło dzienne w nadchodzących miesiącach. Rojek jednak nie zostawia fanów z niczym i w ostatnim czasie podzielił się z nimi singlami “Pusty” i “Odrobinę więcej”. Muzyk spełnia się także jako pomysłodawca cieszącego się bardzo dużym uznaniem na arenie europejskiej OFF Festivalu, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-5 sierpnia 2024 w Katowicach na terenie Doliny Trzech Stawów. Artur Rojek jest także organizatorem festiwalu Great September, którego najnowsza odsłona będzie miała miejsce w Łodzi w dniach 12-14 września.

Mellina - Artur Rojek ujawnia co myśli o Dawidzie Podsiadło

Artur Rojek  w “Mellinie” Eski ROCK!

W “Mellinie” u Marcina Mellera muzyk, ale i mistrz polski juniorów w pływaniu na 400 m kraulem, opowiada o życiu po pięćdziesiątce. Artysta ujawnia też, co myśli o Dawidzie Podsiadło i mówi jak smakuje… mech!

Kiedy masz już te 50 lat to się okazuje, że nie jest tak strasznie. Jest nawet fajniej. Myślę, że z czasem się też trochę wyluzowałem i bardziej się cieszę z tego co jest.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.