Igor Herbut w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Igor Herbut w "Mellinie" Eski ROCK!

Igor Herbut w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-01-05 9:43

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był Igor Herbut - wokalista, autor tekstów, kompozytor, założyciel i lider zespołu LemON! O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem?

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Igor Herbut! Karierę rozpoczął w 2011 roku od udziału w programie “Must Be The Music. Tylko muzyka”, na potrzeby którego powołał do życia zespół LemON. Formacja przechodziła kolejne etapy trzeciej edycji show, docierając do samego finału, który udało się jej wygrać. Już w 2012 roku grupa wydała debiutancki album, z którego pochodzi przebój “Napraw”. Do tej pory zespół wydał pięć płyt, z czego najnowsza, “Piątka”, ukazała się 24 listopada b.r. i która dotarła do trzeciej pozycji na OLiS-ie. Herbut działa także jako artysta solowy - w 2013 roku nagrał utwór “Wkręceni – Nie ufaj mi” na potrzeby komedii “Wkręceni”, w 2020 roku został jurorem show “The Four. Bitwa o sławę”, w tym samym roku muzyk wydał debiutancki album solowy, zatytułowany “Chrust”. Artysta potwierdził już, że powoli pracuje nad kolejnym autorskim projektem.

Mellina: Igor Herbut - grałem wesela. Widziałem tam wszystko

Igor Herbut w “Mellinie” Eski ROCK!

Lider zespołu LemON 12 lat temu wygrał program "Must Be The Music". Teraz zespół wydał kolejną płytę - "Piątkę", Herbut tworzy także projekty solowe a przy okazji opowiedział, jak wyglądało jego spotkanie z Sarą James, która także brała udział w programach muzycznych. " Muzyk przyznał, że był zaskoczony tym, jak świetnie Sara James odnalazła się na scenie.

To jednak nie wszystko! W "Mellinie" artysta wyjaśnia też, kim są Łemkowie - poznacie Igora też od strony rockowej!

Czasami potrzebujesz, żeby ktoś ci powiedział - otaczaj się ludźmi, którzy rozumieją to, co ty robisz - mówił Herbut.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.