Katarzyna Nosowska w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Katarzyna Nosowska w "Mellinie" Eski ROCK

Katarzyna Nosowska w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2023-12-28 11:13

28 grudnia premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościnią epizodu była jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny rockowej, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, pisarka - Katarzyna Nosowska! O czym rozmawiała z prowadzącym?

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Katarzyna Nosowska! Dała się ona poznać polskim fanom muzyki w latach 90. jako frontmanka zespołu Hey. Grupa wydała w 1993 roku swój debiutancki album, zatytułowany “Fire”, który uznaje się za jeden z najważniejszych polskich krążków rockowych, sama formacja zaś uchodzi za jedną z najbardziej wpływowych na polskiej scenie ciężkich brzmień. W 1996 roku, wydaniem płyty “puk.puk”, artystka rozpoczęła udaną karierę solową, w ramach której wydała już osiem albumów. W 2018 roku Nosowska zadebiutowała jako pisarka, świetnie przyjętą książką “A ja żem jej powiedziała…”, dwa lata później ukazała się druga pozycja twórczyni, “Powrót z Bambuko”. Ten rok okazał się być dla artystki szczególnie pracowity - w maju światło dzienne ujrzał świetnie przyjęty album “Degrengolada”, Nosowska tworzyła wraz z Błażejem Królem, projekt “Męskie Granie Przestawia”, a w październiku ukazała się jej kolejna książka, “Nie mylić z miłością”.

Katarzyna Nosowska w “Mellinie” Eski ROCK!

Kasia Nosowska właśnie wydała kolejną książkę - Nie Mylić Z Miłością, a w "Mellinie" Eski ROCK mówi, gdzie jest granica między przyjaźnią a miłością? Marcin Meller pytał artystkę o związki, emocje i zmiany w postrzeganiu drugiego człowieka. Nosowska poruszyła też temat niezwykle osobisty, mówiąc o macierzyństwie - artystka zdradziła, dlaczego dziś nie posłałaby syna do szkoły. I co by zrobiła lepiej, gdyby jeszcze raz była mamą.

Mam szczególny szacunek dla drugiego człowieka. Bo nie widzę w nim wroga, nie widzę w nim zagrożenia., nie widzę konkurencji. Wiem, że to tanio brzmi, ale taka jest prawda. W drugim człowieku dziś widzę w nim siebie.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.
Nosowska o tym czym jest zdrada / Mellina #52