Arch Enemy zagra w tym roku w Polsce! Data i miejsce koncertu

i

Autor: Materiały prasowe

Arch Enemy zagra w tym roku w Polsce! Data i miejsce koncertu

2023-01-31 11:03

Jeden z najsłynniejszych i zarazem najsilniejszych kobiecych głosów w metalu w oprawie potężnych riffów wraca do Polski. Właśnie poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące przyjazdu szwedzkiej grupy.

Az trudno uwierzyć, że ten kipiący energią niczym świeżo przebudzony wulkan zespół ma już za sobą 26 lat grania. Na samym początku kariery, co prawda był znacznie ostrzejszy, a ówczesna wokalistka Angela Gossow agresywniejsza, ale przez kolejne dekady, dzięki lekkiemu skrętowi w stronę melodii udało się grupie pogodzić dwa wielkie wyzwania: zdobyć nowych słuchaczy i nie stracić starych.

Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa

Obecnie śpiewająca Alyssa White-Gluz, którą oprócz potężnego głosu można kojarzyć z charakterystycznymi niebieskimi włosami, to prawdziwy sceniczny demon. Wraz z nią zobaczycie Michaela Amotta (Candlemass, Carnage, Carcass), Jeffa Loomisa (Nevermore, Sanctuary), Sharlee D’Angelo (Mercyful Fate, Dismember) oraz Daniela Erlandssona (Carcass), zatem zespół złożony z najlepszych komponentów.

Arch Enemy przyjedzie do Polski na 2 koncerty: 5 lipca w gdańskim klubie B90 oraz 6 lipca w krakowskim Studio. Bilety mają trafić do sprzedaży w czwartek 02.02.2023.