Amy Lee i Korn razem na scenie! Artystka i Jonathan Davis wykonali kultowy numer nu metalowej kapeli [WIDEO]

i

Autor: Screen z YouTube/ FirstRowConcert - https://www.youtube.com/watch?v=-M7mFvO8ye4 Dwie gwiazdy metalu wystąpiły razem!

Amy Lee i Korn razem na scenie! Artystka i Jonathan Davis wykonali kultowy numer nu metalowej kapeli [WIDEO]

2022-08-18 12:05

Korn i Evanescence - dwie legendarne grupy wyruszyły właśnie we wspólną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Podczas występu otwierającego wydarzenie, doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Do nu metalowej kapeli dołączyła na scenie Amy Lee! Artystka i Jonathan Davis wykonali kultowy numer grupy Korn - zobacz nagranie!

W lutym ukazał się czternasty album studyjny grupy Korn. Wyprodukowany przez Chrisa Colliera krążek Requiem otrzymał bardzo pozytywne opinie krytyków muzycznych, dobrze poradził sobie też na listach przebojów. Z płyty wydane zostały dwa single - Start the Healing i Worst Is on Its Way. Nie mniej ciekawie dzieje się u Evanescence - w marcu 2021 roku grupa wydała album The Bitter Truth, jak się z czasem okazało, ostatni nagrany z udziałem gitarzystki Jen Majury. Artystka została niejako wyrzucona z formacji w maju tego roku, jej miejsce zajął dotychczasowy basista grupy, Tim McCorden, a do składu dołączyła basistka Emma Anzai. Oba zespoły wyruszyły we wspólną trasę koncertową po Ameryce Północnej, a podczas pierwszego koncertu doszło do nieoczekiwanej sytuacji.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Amy Lee i Korn razem na scenie! [WIDEO]

Trasa rozpoczęła się występem w Denver w Kolorado we wtorek 16 sierpnia. Na zakończenie setu grupy Korn, do muzyków na scenie dołączyła Amy Lee. Liderka Evanescence i Jonathan Davis zaśpiewali wspólnie numer Freak On A Leash! W sieci krąży sporo nagrań z tego momentu - sprawdź poniżej jedno z nich!