Alice Cooper

i

Autor: Materiały prasowe

Alice Cooper w Polsce 2022 - BILETY, DATA i MIEJSCE koncertu twórcy hitu "Poison"

2022-06-03 13:23

Po prawie 10 latach Alice Cooper powróci do magicznej, nieopodal Słupska Doliny Charlotty, w ramach światowej trasy promującej swój ostatni album - “Detroit Stories”! Gościem specjalnym wydarzenia będzie występ Michaela Monroe. Wszystkie szczegóły na temat koncertu przedstawiamy poniżej. Na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć bilety na to wydarzenie!

Alice Cooper na JEDYNYM koncercie w Polsce 2022! Tej legendy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jako jeden z pierwszych przeniósł rocka do mas oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów lat 70. Podczas niesamowitych koncertów, używał na scenie gilotyny, szubienicy, krzesła elektrycznego, prawdziwego boa dusiciela i wielu litrów sztucznej krwi. Najbardziej kojarzony z takich hitów jak "School’s Out", "No More Mr. Nice Guy", "I’m Eighteen" i "Poison". Właśnie tych klasyków nie zabraknie na koncercie w Polsce. To będzie wyjątkowa szansa, aby usłyszeć również nowe numery z niedawnego "Detroit Stories". Kiedy Alice Cooper odwiedzi nasz kraj? Gdzie nabyć bilety?

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

Alice Cooper w Polsce 2022 - bilety, miejsce, data

Alice Cooper wraca do naszego kraju po prawie 10 latach! To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć i (przede wszystkim) usłyszeć legendarnego wokalistę. Koncert odbędzie się 15 czerwca 2022 roku w Dolinie Charlotty, nieopodal Słupska. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie Ticketmaster.pl lub Winiary Bookings.

Sonda
Byłeś/łaś już na koncercie Alice'a Coopera?