Alestorm przedstawiają singiel “Seventh Rum of a Seventh Rum” z nadchodzącego albumu! Kiedy premiera płyty?

i

Autor: Materiały prasowe Metalowy gang wyrusza w nową muzyczną podróż

Alestorm przedstawiają singiel “Seventh Rum of a Seventh Rum” z nadchodzącego albumu! Kiedy premiera płyty?

2022-06-22 21:51

Żywiołowy piracki gang metalowy ALESTORM wyrusza w nową podróż z siódmym studyjnym albumem “Seventh Rum of a Seventh Rum”! Zespół zaprezentował właśnie czwarty singiel i oficjalny teledysk do tytułowego numeru “Seventh Rum of a Seventh Rum” – prawdziwe wspomnienie początków Captain Morgan’s Revenge, w którym grupa opowiada bohaterską historię wojny na siedmiu morzach świata.

Zespół spędził dwa lata w zamknięciu, szukając najbardziej szalonych pirackich metalowych hymnów w swoim skarbcu z pomysłami i tworząc najbardziej epicki i poważnie (tak, poważnie) brzmiący album ALESTORM, jaki kiedykolwiek słyszeliście. Od Magellan’s Expedition po porywający hymn Under Blackened Banners z intensywnymi riffami i wykwintnymi solówkami, Seventh Rum of a Seventh Rum to prawdziwe wspomnienie czasów Captain Morgan’s Revenge. Ale fani nowoczesnego brzmienia ALESTORM nie muszą się martwić – w trafnie nazwanym przeboju przyszłości P.A.R.T.Y. jest mnóstwo imprezowego nastroju, a błyskawiczny, szalony folk-metalowy banger Cannonball ma najbardziej niedorzeczne i obraźliwe teksty, jakie kiedykolwiek słyszeliście w pirackim metalowym utworze (sprawiając, że Fucked With Anchor brzmi swojsko).

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Singiel, promujący nadchodzący album Alestorm

Zespół zaprezentował właśnie czwarty singiel i oficjalny teledysk do tytułowego numeru Seventh Rum of a Seventh Rum – prawdziwe wspomnienie początków Captain Morgan’s Revenge, w którym grupa opowiada bohaterską historię wojny na siedmiu morzach świata. Nowe video przedstawia formację w stylu lat 70. - w zestawie dzwony, efektowne okulary przeciwsłoneczne i koszule z frędzlami. Nie przegapcie tego!

“Seventh Rum of a Seventh Rum” - kiedy premiera albumu

Siódmy album studyjny zespołu, czyli Seventh Rum of a Seventh Rum ukaże się już w piątek 24 czerwca. Na płycie znajdzie się jedenaście piosenek. Jako dodatkową gratkę dla zagorzałych kolekcjonerów, niektóre edycje specjalne zawierają pełną akustyczną wersję całego albumu, a nawet po raz kolejny dostępna jest legendarna wersja albumu FOR DOGS. Tylko w drewnianym pudełku znajduje się specjalny 7-calowy pojedynczy winyl z utworami: Christmas with Alestorm i Nyár Van.