Aerosmith - największe hity zespołu na jednym albumie!

i

Autor: Materiały prasowe Największe hity Aerosmith na jednym albumie

Aerosmith - największe hity zespołu na jednym albumie!

2023-08-21 15:32

Legenda rocka, czterokrotnie nagradzana Grammy, świętuje 50 lat wspaniałej kariery. Z tej okazji Aerosmith, czyli Steven Tyler, Joe Perry, Tom Hamilton, Brad Whitford i Joey Kramer prezentują jedyną w swoim rodzaju kolekcję największych przebojów zespołu.

Wydawnictwo zawiera 44 piosenki, które reprezentują każdą epokę Aerosmith. Znajdziemy tu hity z Top 10 z lat 70., takie jak „Dream On” i „Walk This Way”, porywającą wersję „Toys In The Attic”, charakterystyczną linię basu Hamiltona i kultowe intro „Sweet Emotion” Perry’ego. Nie mogło nieśmiertelnych hitów z lat 90. Dekada ta przyniosła przeboje takie jak „Crazy”, „Cryin’” i „I Don’t Want To Miss A Thing”. Starannie dobrana kolekcja z pewnością zadowoli zarówno zagorzałych fanów, jak i słuchaczy, którzy po prostu lubią dobrą muzykę.

Okładka wersji Super Deluxe Edition przypomina książkę. Zestaw zawiera cztery czarno-białe litografie i oszałamiające zdjęcia z koncertów, a także kultowe i niewidziane wcześniej ujęcia. To kronika ich kariery – od lokalnego zespołu z Bostonu do światowych gwiazd, jakimi są teraz.

Aerosmith - największe przeboje amerykańskiej legendy rocka

Pożegnalna trasa Aerosmith

W maju Aerosmith zapowiedział pożegnalną trasę PEACE OUT™ Farewell Tour z gościem specjalnym The Black Crowes. To ostatnia szansa, aby zobaczyć jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów w historii. Każdej nocy grupa będzie świętować pięć udanych dekad. Ich współpraca z THX/THX Certified Live! zapewni fanom doskonałe doznania – kalibrując każdą arenę za pomocą najnowocześniejszej technologii, THX zadba o to, żeby fani w pełni zanurzyli się w doświadczanie koncertu.

W trakcie 50-letniej kariery grupa Aerosmith sprzedała 150 milionów płyt. Zespół, który jest członkiem Rock & Roll Hall of Fame, wylansował co najmniej kilka ponadczasowych rockowych szlagierów, do których powstały przełomowe teledyski, jak chociażby „Amazing”, „Crazy”, „Janie’s Got A Gun”, „Livin’ on the Edge” czy „Love in an Elevator”. W 1999 roku zostali pierwszym zespołem z własnymi atrakcjami w Disney World na Florydzie, a potem w paryskim Disneylandzie w Paryżu, gdzie uruchomiono Rock’N’Roller Coaster starring Aerosmith. W 2001 roku byli gwiazdami Super Bowl Halftime Show.