The Killers / Brandon Flowers

i

Autor: Andrew H. Walker/REX/Shutterstock/EAST NEWS

67-latek szaleje na koncercie The Killers! Wokalista był zaskoczony formą swojego fana

2022-06-14 12:30

Pewien 67-latek udowodnił, że nie ma w życiu żadnych ograniczeń. Jako fan zespołu The Killers, wybrał się ostatnio na koncert swojej ulubionej kapeli. Muzyka tak go poniosła, że postanowił wskoczyć na zgromadzony tłum. Nie trzeba było długo czekać na reakcję wokalisty.

The Killers nieprzerwanie koncertują i podróżują po całym świecie. Zespół powstał w 2002 roku, więc ma za sobą już dwie dekady w branży. Między innymi z tej okazji panowie postanowili wyruszyć w niezapomniane międzynarodowe tournée. Wydarzeniem, które na zawsze zapadnie w pamięci zespołu będzie na pewno występ w Manchesterze. To właśnie tam poznali jednego ze swoich najstarszych fanów. Pewien senior mocno wyróżniał się z tłumu. Głośno śpiewał, tańczył, a w pewnym momencie nawet wskoczył na zgromadzoną pod sceną publiczność! Brandon Flowers nie mógł uwierzyć w to, co się wtedy wydarzyło.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KONCERTY ROCKOWE 2022 POLSKA - kto wystąpi? Daty, miejsca, bilety

Janusz Panasewicz o NBA, Lewandowskim i koncercie MTV Unplugged

67-latek surfował po publiczności na koncercie The Killers

Zespół w ramach swojej trasy koncertowej odwiedził Manchester. The Killers zagrali tam 1 czerwca 2022. To wydarzenie na długo zapamięta jeden z fanów. 67-letni mężczyzna postanowił pokazać wszystkim, jak powinno się bawić na koncertach. W pewnym momencie wskoczył na publikę i zaczął po niej surfować. Odniósł małe obrażenia podczas tej akcji, ale ostatecznie wyszedł z tego cało. Jego odwagę docenił sam frontman zespołu, który przerwał koncert i postanowił osobiście sprawdzić jak czuje się starszy mężczyzna. Brandon Flowers zszedł ze sceny, zamienił z nim kilka zdań, przytulił i powiedział do mikrofonu, że jest pod wielkim wrażeniem. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wokalisty i słynny crowdsurfing w wykonaniu staruszka.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?

The Killers w Polsce 2022 - gdzie i kiedy zagra zespół?

The Killlers zmierzają do Polski, by wspólnie z fanami świętować dwie dekady działalności. To będzie idealna okazja, aby posłuchać największe przeboje zespołu na żywo! Killersi wystąpią 2 lipca 2022 na Open'er Festival (Orange Main Stage).