Mick Jagger został wyrzucony z baru i po pijaku wszczął bójkę z policją? Skandal na Florydzie

i

Autor: AP/SUPER EXPRESS Mick Jagger został wyrzucony z baru i po pijaku wszczął bójkę z policją? Skandal na Florydzie

60-lecie The Rolling Stones - co planuje zespół na swój jubileusz?

2022-03-08 9:30

Zespół The Rolling Stones to nie tyle legenda, co już monument na scenie rockowej. Grupa planuje obchodzić swoje 60-lecie bardzo hucznie i jak łatwo się domyślić, będzie mocno koncertowo. Co jest w planach zespołu?

The Rolling Stones to już nie tyle legenda, co monument na scenie rockowej i wygląda na to, że nikt nie zamierza się zatrzymywać w tej machinie. Ogłoszono, że grupa zamierza świętować 60-lecie działalności. Co jest w planach zespołu?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

60-lecie The Rolling Stones - co planuje grupa?

Brytyjski 'The Sun' donosi, że 14 marca Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood ujawnią plany związane ze specjalną trasą koncertową. Koncerty mają objąć Europę, a najwięcej koncertów planowanych jest w Anglii. Jak powiedział 'anonimowy informator':

Ta trasa była planowana już od dłuższego czasu, a teraz plany te są bliskie finalizacji. To bardzo ekscytujący czas. Bilety, które pojawią się w sprzedaży, będą niczym złoty pył.

Jak łatwo się domyślić, bilety będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i to bez względu na cenę. Pewnym jest, że ceny za wejściówki będą dosyć wysokie, tym bardziej, że może to być ostatnia trasa zespołu.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny