50-lecie Uriah Heep, będzie świętowane także w Polsce. Kiedy i gdzie zagra zespół?

i

Autor: Materiały prasowe

50-lecie Uriah Heep, będzie świętowane także w Polsce. Kiedy i gdzie zagra zespół?

2021-12-01 10:38

Zespół Uriah Heep to prawdziwa legenda rocka i to taka z 50-letnim stażem. Grupa postanowiła świętować swój jubileusz w formie koncertów i polscy fani mają to szczęście, że zobaczą zespół na żywo. Kiedy i gdzie odbędzie się specjalny występ grupy?

Uriah Heep to grupa, która wyjątkowo zasłużyła się dla historii rocka, a teraz świętuje swoje 50-lecie. Polscy fani mają to szczęście, że zespół zawarł w swojej trasie koncertowej nasz kraj, chcąc również u nas świętować swój jubileusz. Kiedy i gdzie zobaczymy legendy? Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Uriah Heep w Polsce - szczegóły koncertu z okazji 50-lecia

Brytyjska legenda rocka, wystąpi 9 listopada 2022 w katowickim MCK. Oczywiście, podczas koncertu pojawi się specjalna setlista, która będzie zawierać numery z okresu całej działalności zespołu. Jak wygląda sprawa biletów na wydarzenie? 

Wejściówki trafią do sprzedaży w piątek, 3 grudnia 2021 roku. Będą dostępne w opcjach przedsprzedaży/dniu koncertu w takich cenach:

Kat. I – 260 zł / 280 złKat. II – 230 zł / 250 złKat. III – 199 zł / 219 złKat. IV – 180 zł / 200 zł

Warto się pośpieszyć, ponieważ koncert cieszy się sporym zainteresowaniem. Wejściówki dostępne są na stronach eventim.plebilet.pl oraz biletin.pl.

Sonda
Wybierzesz się na specjalny koncert Uriah Heep?