Thirty Seconds To Mars z nową zapowiedzią płyty

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Bartholomew Cubbins Nowy singiel zespołu Jareda Leto

30 Seconds to Mars mówią, że "Życie jest piękne"! To kolejna zapowiedź nowej płyty

2023-06-12 11:40

Zespół 30 Seconds to Mars na dobre powrócił po pięciu latach. Grupa nie tylko wydała nowy singiel, zatytułowany "STUCK", zapowiedziała najnowszy krążek, ale też wróciła do koncertowania - zdążyła już nawet wystąpić w Polsce! Na kolejną zapowiedź "It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day" nie trzeba było długo czekać!

W kwietniu 2018 roku zespół 30 Seconds to Mars wydał album, zatytułowany America. Po zakończeniu okresu promocji, Jared Leto odłożył muzyczne sprawy na bok i skupił się na aktorstwie. Wielki powrót uwielbianej formacji nastąpił w maju tego roku, wraz z wydaniem singla STUCK. Numer oficjalnie zapowiedział premierę najnowszego, szóstego albumu studyjnego formacji. Krążek It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day ukaże się 15 września, jednak Jared i Shannon Leto już pojawiają się na światowych scenach. Raptem w piątek 2 czerwca grupa była headlinerem Orange Warsaw Festival, na którym zaprezentowała nowy kawałek, a także zaprosiła na scenę Krzysztofa Zalewskiego i Janna.

ZOBACZ TAKŻE: 30 Seconds to Mars z Krzysztofem Zalewskim i Jannem na Orange Warsaw Festival!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

"Życie jest piękne"!

Na kolejną zapowiedź nowego projektu nie trzeba było długo czekać! W piątek 9 czerwca swoją premierę miał kolejny numer, promujący płytę. Tym razem formacja postawiła na kompozycję zatytułowaną Life Is Beautiful. Utwór kontynuuje, przyjętą w poprzednim singlu, bardziej popową ścieżkę, a tekstowo, według samego 30 Seconds to Mars, "bada piękno i kruchość życia".

Jesteście ciekawi całego It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day?