Scorpions - KONCERT

Scorpions - KONCERT
  • Miejsce: TAURON Arena Kraków ul. Stanisława Lema 7, Kraków
  • Czas: Piątek, 4 marca 2016, 18:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Scorpions
Po wielkim sukcesie majowego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi legendarna formacja Scorpions wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków.

Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją, czego najlepszym dowodem był tegoroczny występ formacji w Polsce. 9 maja zespół zagrał w łódzkiej hali Atlas Arena, wypełniając obiekt ponad 14 tysiącami widzów. Scorpions porwali tłumnie zgromadzoną publikę doskonale znanymi hitami, jak również utworami z najnowszej płyty „Return To Forever”. Komplet widowni oraz świetna forma muzyków nie uszły uwadze ogólnokrajowych mediów, a polska publiczność dała muzykom do zrozumienia, że nie może doczekać się kolejnej wizyty formacji Klausa Meine w naszym kraju.

Ceny biletów:
GC- 290 zł,
Płyta A – 229 zł,
Trybuny Premium Dół - 320 ZŁ,
Trybuny Tył Dół - 255 zł,
Trybuny Góra - 190 zł
VIP - 699 zł.

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.