Mystic, IMPREZA SOPOT

Mystic, IMPREZA SOPOT
  • Miejsce: Dream Club ul. Boh. Monte Cassino 53 , Sopot
  • Czas: Sobota, 29 listopada 2014, 22:00
  • Kategoria: clubbing, dyskoteki
Mystic - impreza w Sopocie, 29 listopada 2014 r., Dream Club przy ul. Boh. Monte Cassino 53, start godzina 22:00.

MYSTIC to nowy wymiar imprezy, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Już w sobotę zapraszamy do Dream Clubu na wyjątkowe wydarzenie. Nie zdradzimy Wam wszystkich niespodzianek, ale nasi stali Goście wiedzą, że mogą się spodziewać wszystkiego co najbardziej widowiskowe, czasem kontrowersyjne, ale zawsze najlepsze.

Tancerki, efekty specjalne, wyjątkowa scenografia.... a do tego najlepsza muzyka, precyzyjnie dobierana do Waszego gustu, abyście mogli bawić się do białego rana.

Tego wieczoru o muzyczne doznania zadbają:

MATTHEW COLSS
MIBRO

MATTHEW COLSS
kojarzony ze znanego na Pomorzu kolektywu djskiego MTC-Music, którego jest pomysłodawcą i założycielem.
Sam artysta w trakcie swojej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak: Dj Adamus [001-records], Carla Roca czy Sergio Flores [Defected Rec/PurpleMusic] w ramach imprez MTC-Exclusive, a także u boku takich postaci jak: Diana DRouz, Seb and Salsa Flava, DiscoBart, Chris Jaxx, Martin Shaft, Raha Sash, Marco Kendi, Jack Creed [48Agency], Rico Bass, Dj Rimm and Fresh [NapadNaBaun$], HouseJunior, Matush...
Na swoim koncie ma występy w najbardziej prestiżowych klubach na Pomorzu: Miami Nice, Mosquito, Senso, Laplage, Kwadratowa, Copacabana, Tabu, Babaloo, Sfinks, Mandragora, Negatyw, Parlament i wielu innych.
Od 2007 roku wykłada na Audioline Djs School, gdzie przekazuje wiedzę związaną ze sztuką miksowania na gramofonach. W swoich setach stawia na energetyzujące brzmienia Disco, Latin oraz funky w połączeniu z houseowym temperamentem.
Zajmuje się także własną produkcją muzyczną. Pierwsze doświadczenia jako producent nabrał przy współpracy z meksykańską sceną House remiksując dla Daniela Castillo oraz Evelin. Obecnie ma za sobą kilka własnych produkcji oraz wydanie singla „Do U Want” w wytwórni „Sentence Of House”.

MIBRO | rezydent Dream Club

Rodowity Gdańszczanin, aktywnie działający na Trójmiejskim rynku klubowym od ponad 8 lat. Miłośnik ciepłych odmian muzyki House, rezydent Sopockiego
Dream Clubu i Zatoki Sztuki Beach Club’u. Coraz częściej jego sety można
usłyszeć w klubach całej Polski. Preferuje nowatorskie rozwiązania Dvs i prace na gramofonach. Cechują go szybkie i spójne mixy.