MILKY CHANCE

MILKY CHANCE
  • Miejsce: Progresja Music Zone ul. Fort Wola 22, Warszawa
  • Czas: Czwartek, 28 lipca 2016, 20:00
  • Kategoria: koncerty
Formacja Milky Chance, znana szerokiej publiczności z przeboju “Stolen Dance”, to pochodzący z Niemiec popowo – alternatywny duet. Clemens Rehbein i Philipp Dausch rozpoczęli swoją przygodę z muzyką w szkole średniej, gdzie pisali teksty utworów, a w 2013 roku wydali samodzielnie pierwszy album “Sadnecessary”, który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków.
Singiel “Stolen Dance”, który obecnie szczyci się niemal 250 milionami wyświetleń na YouTube potwierdził sukces duetu. Wyprzedana trasa po Europie, którą zespół ogłaszał tylko i wyłącznie na swoim Facebooku, to kolejne osiągnięcie muzyków. W Polsce “Stolen Dance” osiągnął status najczęściej granego w radiach utworu 2014 roku. Milky Chance nie poprzestali na jednym przeboju. Kolejny , “Down by the river”, również nawiązuje do alternatywnego folku, który dominuje w albumie duetu.

Sprzedaż biletów na Milky Chance rusza w czwartek, 9 czerwca o 10:00. Bilety dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, oraz sklepach stacjonarnych sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zapraszamy!