ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?

  2020-01-14
  Jar Jar Binks to jedna z tych postaci w świecie Gwiezdnych Wojen, która jest przez większość fanów znienawidzona. Okazuje się, że zabawny Gungan może wrócić na ekran i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.
 • Przez brak polubień na Instagramie, 19-letnia influencerka odebrała sobie życie

  2020-01-14
  Social media potrafią czasami pomóc w dotarciu do ogromnej liczby osób, by przyczynić się do dobrego wyniku zbiórki na szczytny cel. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może obrócić się przeciwko jego użytkownikom.
 • Vans prezentuje kolekcję Stacked Pack

  2020-01-14
  Vans rozpoczyna Nowy Rok z przytupem i prezentuje kontynuację linii Stacked Pack, podwyższając standard kultowych modeli marki. Najnowsza kolekcja Stacked Pack to cztery klasyczne modele Vans z odświeżoną konstrukcją platformy, ozdobione oversizową wersją słynnej szachownicy.
 • Warszawskie muzeum znalazło się wśród 12 najlepszych w Europie

  2020-01-14
  W Polsce jest wiele obiektów muzealnych, które warto odwiedzić. W samej Warszawie znajduje się wiele muzeów i czasami wybrać jedno, do którego warto się wybrać danego dnia. Z pewnością w wyborze może pomóc to, że jedno z warszawskich muzeów zostało wybrane jako jedno z 12 najlepszych w Europie.
 • Jared Leto jako wampir! W sieci pojawił się zwiastun 'Morbiusa'

  2020-01-14
  Jared Leto powraca do kina komiksowego i to w dość mrocznej produkcji! W sieci pojawił się trailer 'Morbiusa', który jak się okazuje, będzie powiązany z Kinowym Uniwersum Marvela.
 • SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: kim jest Litza dla Tomasza 'Lipy' Lipnickiego? [WYWIAD]

  2020-01-14
  Tomasz 'Lipa' Lipnicki to legendarna postać na polskiej scenie rockowej. Artysta, który przewodzi zespołom Illusion i Lipali wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ'.
 • SuperNerd Jupiter Hell - klasyczny, turowy, roguelike, RPG w klimacie DOOM-a [Gameplay PL]

  2020-01-13
  Jupiter Hell to klasyczny, turowy, roguelike osadzony w uniwersum science fiction z lat 90. Gra, która odbywa się na księżycach Jowisza, stawia samotnego kosmicznego żołnierza piechoty morskiej przeciwko przytłaczającym siłom demonicznym. Zabiraj i rozrywaj na strzępy zombie, demony i trudne do opisania potworności, używając klasycznych broni, takich jak strzelby, chainguny, karabiny ( oczywiście nie zabrakło też niezawodnej piły łańcuchowej). Wszystko w blasku monitorów i melodii heavy metalu!
 • Odblaskowa kolekcja Vans Reflective Pack odpowiada na zapotrzebowania skaterów

  2020-01-13
  Idealne połączenie funkcjonalności i powrót do korzeni stylu Vans: kolekcja Reflective Pack specjalnie zaprojektowana przez skate’ow dla skate’ów.
 • Joaquin Phoenix został aresztowany na... proteście

  2020-01-13
  Joaquin Phoenix z pewnością będzie długo wspominany jako Joker. Co najdziwniejsze, aktor został niedawno zatrzymany przez policję na jednym z protestów. Brzmi znajomo?
 • Corey Taylor kradł samochody. Wokalista opowiedział o swojej mrocznej przeszłości

  2020-01-13
  Corey Taylor z pewnością jest jedną z ciekawszych postaci na scenie rockowej. Nie każdy jednak wie, że wokalista ma za sobą mroczną przeszłość, o której postanowił trochę więcej opowiedzieć.
 • Lindemann zaprezentował brutalną wersję klipu do 'Ach so gern' [WIDEO]

  2020-01-13
  Till Lindemann jak zwykle zaskakuje i szokuje swoich fanów. Po świetnie przyjętych singlach 'Steh auf', 'Knebel', 'Frau & Mann' oraz 'Ach so gern', które zostały zobrazowane mocnymi klipami, przyszedł czas na drugą wersję 'Ach so gern'. Tym razem możemy zobaczyć brutalniejszą wersję teledysku.
 • Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingowe

  2020-01-13
  Parasite to prawdziwy hit, który podbił serca widzów i krytyków. Okazuje się, że ma powstać serial nawiązujący do filmu, a o prawa do jego zrealizowania walczą dwie duże platformy streamingowe.
 • Guns N' Roses wydadzą nową płytę w tym roku? Wypowiedział się o tym gitarzysta grupy

  2020-01-13
  Nowa płyta Guns N' Roses jest czymś bardzo wyczekiwanym przez fanów zespołu. Okazuje się, że chyba w końcu dostaniemy premierowy krążek zespołu! Co wiemy o nowym wydawnictwie?
 • Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord?

  2020-01-13
  Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord? Sprawdźcie kwotę zebraną na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na EskaROCK.pl!
 • oFF KulturA WSPIERA WOŚP!

  2020-01-10
  Muzycy z mysłowickiej grupy poprockowej OfF KulturA wystąpią na 28. Finale WOŚP w Rzeszowie.
 • Mr. ZooB z nową płytą

  2020-01-10
  Zespół Mr. Zoob zapowiada wydanie nowej płyty, która ukaże się jeszcze pod koniec roku 2020. Będzie to pierwszy album zespołu po 12 latach od premiery ostatniego wydawnictwa - "Kawałek podłogi'' - od początku.
 • IKSY prezentują "Miejsce na Mapie"

  2020-01-10
  Płyta „Piękno Chaosu” została nagrana w starym, drewnianym domku na Słowacji. Jest to zapis nakładających się na siebie niewygodnych emocji, doświadczeń i relacji. Płyta pozornie i z tytułu chaotyczna układa się jednak w spójną narrację. Grupa czerpie inspiracje od takich artystów jak: Lao Che, Coma, The Dø, Czesław Mozil, LemON.
 • Te winyle sprzedawały się najlepiej w mijajacej dekadzie

  2020-01-10
  Winyle sprzedają się lepiej niż płyty CD i jest to fakt niezaprzeczalny. Postanowiono sprawdzić, które winyle sprzedawały się najlepiej w ostatnich 10 latach. Jest kilka zaskoczeń.
 • Fani Queen ułożyli specjalną płytę dla zespołu!

  2020-01-10
  Często fani uważają, że lepiej by ułożyli setlistę zespołu na koncercie, albo lepiej skomponowali składankę. Zespół Queen wyszedł na przeciw oczekiwaniom fanów i daje możliwość stworzenia specjalnej płyty.
 • Kapitan Bomba powraca! Serial został przejęty przez dużą platformę streamingową

  2020-01-10
  Na ten powrót czekało wiele osób, które można powiedzieć, wychowały się na kultowej kreskówce. Kapitan Bomba powraca, a przejęła go duża platforma streamingowa.