ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Trikini - tak wygląda bikini w czasach pandemii koronawirusa

  2020-05-21
  Pandemia koronawirusa zmieniła cały świat i poniekąd zmusiła nas do nowych zachowań i nowych zasad życia. Również na plażach zaczyna panować nowa moda, a jednym z nowych elementów jest Trikini.
 • Dave Grohl napisze książkę! Czy znajdzie się w niej wątek Nirvany?

  2020-05-21
  Dave Grohl ma na koncie wiele sukcesów i opowieści, które z pewnością zainteresowałyby nie jedną osobę. Artysta ogłosił, że planuje wydanie książki, co się w niej znajdzie?
 • Męskie Granie 2020 nie odbędzie się w znanej wszystkim formie. Organizatorzy mają plan awaryjny

  2020-05-21
  Meskie Granie 2020 miał być kolejną, pełną emocji i dobrej muzyki imprezą. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, impreza nie może odbyć się w znanej formie. Organizatorzy mają na szczęście pomysł na inną formę wydarzenia.
 • Wiedźmin - bestiariusz. Netflix wypuścił specjalny film o potworach z serialu [WIDEO]

  2020-05-21
  Wiedźmin w wersji Netflixa, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony fanów i krytyków. W produkcji pojawia się wiele różnych stworzeń, które są nieodłączną częścią świata serialu. Nie wszyscy jednak wiedzą, jakie nazwy noszą stworzenia na ekranie, dlatego powstał specjalny bestiariusz.
 • Czy Cliffowi Burtonowi podobałyby się późniejsze płyty Metalliki? James Hetfield odpowiedział

  2020-05-21
  Śmierć Cliffa Burtona była ogromnym ciosem dla Metalliki, jednocześnie zmieniając brzmienie zespołu. James Hetfield opowiedział o swoich przypuszczeniach na temat tego, co Cliff powiedziałby o nowych płytach Metalliki.
 • Strażacy przyjechali do pożaru, a odkryli plantacje marihuany

  2020-05-20
  Są takie sytuacje, że przypadek bywa bardzo pomocny i coś pozornie zwykłego, może okazać się czymś wyjątkowym. Tak z pewnością pomyśleli policjanci, którzy przyjechali na interwencję w sprawie pożaru, a odkryli plantację marihuany.
 • 90-letnia streamerka podbija sieć! Na wizji gra między innymi w GTA

  2020-05-20
  Rynek gier, w ostatnich latach rozwinął się niesamowicie i trudno przejść obok niego obojętnie. Wiedzą o tym wielkie firmy oraz ludzie, którzy biorą się za streamowanie gier. Pewna 90-latka wiedziała, że warto wejść w ten temat, zostając streamerką.
 • Krzyk powraca! Poznaliśmy szczegóły nowej części kultowej serii

  2020-05-20
  Seria ''Krzyk'', stała się prawdziwym symbolem horroru, który do dziś jest wzorem dla wielu twórców. Okazuje się, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę serii.
 • Roger Waters i David Gilmour znowu się kłócą. Tym razem poszło o stronę Pink Floyd

  2020-05-20
  Konflikt Rogera Watersa i Davida Gilmoura jest czymś legendarnym i czasami bywa, że jest on głośny, a czasem cichnie. Okazuje się, że teraz Panowie nie mogą się dogadać w temacie strony Pink Floyd.
 • B-Real z Cypress Hill, nagrał numer pod piosenkę Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

  2020-05-20
  Zdarza się, że polska muzyka, jest inspiracją dla zagranicznych artystów. Nikt chyba się nie spodziewał, że piosenka Krzysztofa Krawczyka stanie się częścią rapowego numeru. Co najciekawsze, sampel wykorzystał B-Real z Cypress Hill.
 • Rammstein w Polsce 2021 - zespół ogłosił daty trasy koncertowej

  2020-05-19
  Rammstein w Polsce 2021 - zespół zmuszony był odwołać występ w Polsce w 2020 roku, jednak nic straconego. Ogłoszono nowe daty stadionowej trasy, uwzględniając również nasz kraj.
 • Hurts, po długiej przerwie prezentują nowy singiel - “Voices”

  2020-05-19
  Po długiej przerwie zespół Hurts powraca z nową muzyką. Singiel “Voices” to żywy i przejmujący utwór, poruszający niezwykle aktualne w czasach izolacji tematy problemów psychicznych. Jak mówi sam zespół, “Voices” to piosenka o wewnętrznym konflikcie i odosobnieniu, oraz o walce podejmowanej z osobistym kryzysem. Singiel dostępny jest już na Spotify, Tidal, Apple Music, YouTube oraz wszystkich innych platformach streamingowych..
 • Giant Rooks z nowym singlem ''What I Know Is All Quicksand”

  2020-05-19
  Zespół ogłosił także datę premiery debiutanckiego albumu – „Rookery” ukaże się 28 sierpnia 2020. Tymczasem, do sieci trafił premierowy singiel grupy.
 • Białostocki songwriter MICHAŁ CZARNECKI przedstawia "Trzy Zdjęcia z Juwenaliów"

  2020-05-19
  „Trzy Zdjęcia Z Juwenaliów” to kolejny singel promujący debiutancką płytę songwritera z Białegostoku Michała Czarneckiego. Numer nawiązuje oczywiście do tematyki Juwenaliów, które w 2020 roku się nie odbędą.
 • Axl Rose musiał zostać doprowadzony na koncert przez policję. Menadżer GNR wspomina zabawną sytuację

  2020-05-19
  W szczytowej formie, gdy Guns N' Roses wydawali swoje najpopularniejsze płyty, grupa była uznawana za najniebezpieczniejszą na świecie. Okazuje się, że Axla Rose'a wtedy trzeba było doprowadzać na koncerty siłą i to przy pomocy policji.
 • Facet umył dredy po 10 latach! Widok podczas czyszczenia był okropny

  2020-05-19
  Posiadanie dredów to nie tylko ideologia i alternatywna fryzura, ale również spora odpowiedzialność. Brak odpowiedniej higieny i mycia dredów, może powodować nieprzyjemne konsekwencje. Pomyślcie, co musiało się dziać z dredami, które nie były myte 10 lat!
 • #Hot16Challenge2 - 10-letni Milek, nagrał swoją wersję w klimacie rockowym! [WIDEO]

  2020-05-19
  Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szerze kręgi, o czym mogą świadczyć nagraniu ludzi, którzy daleko są od hip-hopu. 10-letni Milek postanowił nagrać swoją wersję i śmiało można stwierdzić, że mocno nią pozamiatał.
 • Metallica powraca do czasów młodości! Zespół opublikował koncert z 1983 roku

  2020-05-19
  Metallica uczyniła tradycję z poniedziałkowych koncertów, które trafiają do sieci od kilku tygodni. Po poprzednich, bardzo dobrze przyjętych publikacjach, zespół postanowił wrócić do czasów młodości. W sieci ukazała się koncertówka z 1983 roku.
 • Koncerty wracają! Live Nation ogłasza występy, jednak z nowymi zasadami

  2020-05-19
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkie plany koncertowe i nadal ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy. Koncerty jednak wrócą i to dosyć szybko, tak przynajmniej planuje firma Live Nation, która ma nowy pomysł na występy artystów w czasie pandemii.