Dominik Pajewski

14.08.2019 (12:39)

Zmiany na Allegro - niedługo powstanie nowa opcja. Nie każdy będzie mógł wystawić aukcjęAllegro to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce, który codziennie przyciąga ogromną liczbę osób. Okazuje się, że serwis chce wprowadzić nową opcję, która nie będzie dostępna dla wszystkich.

Allegro to jeden z tych serwisów, który stał się w naszym kraju synonimem czegoś konkretnego. W wypadku Allegro, wszyscy myślący o serwisie, mają przed oczami sprzedaż lub kupno i to szybko oraz często, w bardzo przystępnych cenach. Okazuje się, że serwis przejdzie pewnego rodzaju zmiany i nie wszyscy będą mogli wystawiać aukcję.

POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019: ŚMIECI NADAL ZALEGAJĄ W KOSTRZYNIE. WOŚP TŁUMACZY CAŁĄ SPRAWĘ


Allegro wprowadza usługę Allegro Lokalnie. O co chodzi? 

Nowa funkcja będzie częścią serwisu, a korzystanie z niej nie będzie wymagało posiadania konta. Zasadniczo nie wiele się zmieni, jak czytamy w komunikacie:

Te typy ogłoszeń zawierają wiele korzyści dla kupujących: szybkie metody płatności oraz dostawy, dostępne obecnie na Allegro oraz objęcie transakcji Programem Ochrony Kupujących. Będą one również widoczne jednocześnie w Allegro Lokalnie oraz w odpowiedniej kategorii na Allegro.

Mówiąc najprościej, Allegro Lokalnie będzie przeznaczone dla osób prywatnych, a standardowe Allegro dla firm. Nowa funkcja Allegro wystartuje 16 września 2019.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz