Dominik Pajewski

14.08.2019 (12:39)

Zmiany na Allegro - niedługo powstanie nowa opcja. Nie każdy będzie mógł wystawić aukcjęAllegro to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce, który codziennie przyciąga ogromną liczbę osób. Okazuje się, że serwis chce wprowadzić nową opcję, która nie będzie dostępna dla wszystkich.

Allegro to jeden z tych serwisów, który stał się w naszym kraju synonimem czegoś konkretnego. W wypadku Allegro, wszyscy myślący o serwisie, mają przed oczami sprzedaż lub kupno i to szybko oraz często, w bardzo przystępnych cenach. Okazuje się, że serwis przejdzie pewnego rodzaju zmiany i nie wszyscy będą mogli wystawiać aukcję.

POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019: ŚMIECI NADAL ZALEGAJĄ W KOSTRZYNIE. WOŚP TŁUMACZY CAŁĄ SPRAWĘ


Allegro wprowadza usługę Allegro Lokalnie. O co chodzi? 

Nowa funkcja będzie częścią serwisu, a korzystanie z niej nie będzie wymagało posiadania konta. Zasadniczo nie wiele się zmieni, jak czytamy w komunikacie:

Te typy ogłoszeń zawierają wiele korzyści dla kupujących: szybkie metody płatności oraz dostawy, dostępne obecnie na Allegro oraz objęcie transakcji Programem Ochrony Kupujących. Będą one również widoczne jednocześnie w Allegro Lokalnie oraz w odpowiedniej kategorii na Allegro.

Mówiąc najprościej, Allegro Lokalnie będzie przeznaczone dla osób prywatnych, a standardowe Allegro dla firm. Nowa funkcja Allegro wystartuje 16 września 2019.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz