Dominik Pajewski

06.11.2019 (13:52)

Zenek Kupatasa - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]Zenek Kupatasa to nietuzinkowa postać na polskiej scenie rockowej. Wyrwany z łańcuchów konwenansów i jakichkolwiek zasad, Zenek kontynuuje to co rozpoczął w zespole Kabanos, grając już solowo. Artysta odwiedził nas jakiś czas temu, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.

Zenek Kupatasa to postać, która od dawna wymyka się ustalonym regułom, pokazując, że będąc niezależnym artystą, można osiągnąć bardzo dużo. Zenek po występach w zespole Kabanos, przeszedł 'na swoje' i działa solowo. Spotkaliśmy się z nim, tuż po wydaniu albumu 'Darmowe Przytulasy' i to w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.

RAGE AGAINST THE MACHINE WRACA NA SCENĘ! PROPHETS OF RAGE POŻEGNAŁO SIĘ Z FANAMI


Zenek Kupatasa - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]

Co ostatnio gra w playliście Zenka Kupatasy? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? System Of A Down czy Scars On Broadway? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie w naszym materiale:
FANI JOKERA WKURZAJĄ MIESZKAŃCÓW BRONKSU. POSZŁO OCZYWIŚCIE O SCHODY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz