Radosław Nałęcz

10.06.2012 (18:30)

ZDJĘCIA Garbage i Linkin Park - Orange Warsaw Festival 2012 (09.06.)Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2012 już za nami! Fani na długo zapamiętają fantastyczne koncerty Garbage i headlinera - Linkin Park!

Publikujemy kilka zdjęć uchwyconych podczas koncertów! Pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2012 (09.06.0), Stadion Legii był wypełniony po brzegi, a bilety sprzedały się na wiele tygodni przed imprezą. 

To co działo się podczas koncertu Garbage - tysiące bijących brawo rąk - to był przedsmak prawdziwej eksplozji, która miała miejsce podczas finałowego, sobotniego koncertu Linkin Park.

Publiczność dosłownie oszalała! Bez względu na to czy ktoś siedział na trybunach, czy był na płycie. Nie było taryfy ulgowej, nikt się nie oszczędzał, publiczność skandowała "Linkin Park" i śwpiewała razem z ekipą z Los Angeles.

W niedzielę, 10.06.2012 r., dzień drugi koncertowych zmagań spod szyldu Orange Warsaw Festival 2012!

Plan imprezy - Niedziela (10 czerwca)


18:00 Clock Machine
18:30 Power of Trinity
19:00 KAMP!
20:10 Ms. Lauryn Hill
22:00 The Prodigy
24:00 Groove Armada (DJ Set) 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz