Dominik Pajewski

23.09.2020 (11:20)

Zanim powstał System Of A Down, artyści grali jako SOIL. W sieci pojawiło się unikatowe nagranie z próby zespołuZanim powstał zespół System Of A Down, Serj Tankian i Daron Malakian tworzyli grupę SOIL, z której później wykiełkował SOAD. Do sieci trafiło unikatowe nagranie z próby zespołu, które datowane jest na 1993 lub 1994 rok.

Zanim powstał zespół System Of A Down, Serj Tankian i Daron Malakian współtworzyli z Davem Hakopyanem i Domingo Laranio grupę SOIL. Zespół istniał 8 miesięcy, jednak udało mu się zagrać koncert i zarejestrować kilka utworów, które raczej były demówkami granymi na próbach. Do niedawna nie dało się jednoznacznie stwierdzić, czy udało się zachować jakiś zapis z prób. Dziś już wiadomo, że zapis istnieje i można usłyszeć fragment w sieci!

LUXTORPEDA ZBUDOWAŁA STUDIO OD FUNDAMENTÓW, BY NAGRAĆ NOWĄ PŁYTĘ


 

Zanim powstał SOAD, była grupa SOIL. W sieci pojawił się fragment próby zespołu

Nagranie datowane jest na 1993 lub 1994 rok, gdy SOIL istnieli i zanim grupa zmieniła się w System Of A Down. Na nagraniu możemy usłyszeć głos Serja Tankiana. Fragment trwa 25 sekund i udostępniła go fanowska strona Victims Of A Down, dopisując, że możliwe jest by wkrótce pojawiła się pełna wersja. Jedno jest pewne, teraz już wiemy, że istnieje nagranie z prób SOIL.

JONATHAN DAVIS W MOCNY SPOSÓB OPOWIEDZIAŁ O SWOIM UZALEŻNIENIU OD NARKOTYKÓW

Posłuchajcie, jak rodził się System Of A Down:
 


Pozostaje cierpliwie czekać, być może wkrótce ukaże się coś więcej z czasów SOIL. Dla przypomnienia, tak prezentował się SOAD na początkach działalności:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz