Anna Dziełak

13.12.2019 (11:46)

Wiedźmin czyta Wiedźmina - to koniec plotek o serialu na podstawie gry?Wiedźmin czyta Wiedźmina! Chociaż może brzmieć to absurdalnie, to właśnie to zaprezentował nam Netflix równocześnie z ostatnim zwiastunem serialu The Witcher, który premierę będzie miał już 20 grudnia. Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii w tekście Andrzeja Sapkowskiego! Zobaczcie jak przeczytał pierwsze z opowiadań, od którego wszystko się zaczęło.

Wiedźmin Netflixa to premiera, na którą wszyscy czekamy z wielkim napięciem. Serial opowiadać będzie o losach Geralta z Rivii, który od najmłodszych lat szkolony był, by zostać profesjonalnym zabójcą potworów. Główny bohater, wykonując swoją pracę, spotyka wiele przeciwności losu, poznaje ciekawe osoby, a nawet osobistości! Jego przeznaczenie mogliśmy poznać już wiele lat temu dzięki serii książek Andrzeja Sapkowskiego, na których opierać będzie się produkcja. Teraz główny aktor i Netflix postanowili pokazać światu, że warto sięgnąć po lekturę jeszcze przed pierwszym odcinkiem!

Wiedźmin Netflixa - piosenki Jaskra. Czy w serialu usłyszymy ballady barda z powieści?

 Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii w opowiadaniu Andrzeja Sapkowskiego

Henry Cavill przeczytał fragment opowiadania Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego, a nagranie można zobaczyć na YouTubie (i poniżej). Dlaczego jest to tak ważne? Od dawna wiemy, że gry CD Projekt Red cieszą się taką popularnością, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia książek! Twórcy serialu to jednak prawdziwi fani prozy Sapkowskiego i nie chcą, by świat zapomniał o tym, gdzie i jak zaczęła się ta historia. Pomysł spotkał się z dużą aprobatą fanów. Jesteście ciekawi? Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz