Dominik Pajewski

07.11.2019 (14:26)

Vans Checkerboard Day - szczegóły charytatywnej akcjiAMBASADORZY VANS PROJEKTUJĄ JEDYNE W SWOIM RODZAJU BUTY PRZEZNACZONE NA CELE CHARYTATYWNE I CELEBRUJĄCE CHECKERBOARD DAY.

Vans podejmuje współpracę z Christianem Hosoi, Geoffem McFetridge'm, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Lauriem Vincent’em i innymi, aby zaprojektowali jedyne w swoim rodzaju modele butów na specjalną aukcję charytatywną, w celu zbiórki pieniędzy na rzecz kreatywnej ekspresji.

SERIA BUTÓW VANS IDEALNYCH NA KAŻDĄ POGODĘ Z NOWYM MODELEM - STATIC CC MTEVans świętuje #VansCheckerboardDay wprowadzając Aukcję Charytatywną Międzynarodowych Ambasadorów we współpracy z eBay for Charity, obejmującą kolekcję butów i plecaków zaprojektowanych, aby inspirowały do wyrażania siebie. Od 11 do 21 listopada fani Vans mogą wejść na stronę eBay.com/vanscheckerboardday i licytować swoje ulubione modele, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz organizacji Imaginaton.org i jej misji wspierania kreatywnych działań wśród młodzieży na całym świecie.
 
Na Aukcji Charytatywnej Vans Checkerboard Day znajdzie się jedyny w swoim rodzaju model Vans Classic Slip-On, lub Old Skool III Backpack, zaprojektowany przez każdego z Ambasadorów, w tym: Christiana Hosoi, Geoffa McFetridge, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Lauriego Vincenta,
Steve’a Van Dorena i wielu innych, podkreślając znaczenie kreatywnej ekspresji w ich życiu.

„Istnieje niewiele marek, które zachęcają sportowców do przekraczania granic i form kreatywności w sposobie wyrażania siebie” - powiedziała Brighton Zeuner, obiecująca olimpijka, zawodniczka teamu Vans skate i mistrzyni świata Vans Park Series.

„Moja vansowa rodzina wie, jak bardzo pasjonuję się modą i wyrażaniem siebie poprzez mój styl, zarówno na deskorolce, jak i poza nią, więc zaprojektowanie jedynego w swoim rodzaju modelu butów, aby pomóc innym wyrazić siebie, było ofertą, której nie mogłam odrzucić.”
 

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁOProjekt artysty Geoffa McFetridge’a - ręcznie malowany model Vans Slip-On Vans Checkerboard Day rozwija się zgodnie z etosem Vans „Off The Wall” i ideą marki, aby umożliwić twórczą ekspresję poprzez jej filary: sporty akcji, sztukę, muzykę i kulturę uliczną. 21 listopada Vans przekaże 1 mln USD ze sprzedaży dokonanej za pośrednictwem sklepów detalicznych należących
do marki i sklepu internetowego www.vans.com na rzecz Imagination.org, organizacji wspieranej przez fundację Two Bit Circus Foundation, aby promować i inspirować kreatywne formy wypowiedzi na całym świecie oraz zapewnić fanom możliwość uczestnictwa w twórczych aktywacjach i dać im możliwość zdobycia wiedzy, dlaczego kreatywność ma znaczenie, a także umożliwić im udział w życiu Vans.


Hana Beaman, zawodniczka teamu Vans Snow, i jej wyjątkowy, ręcznie malowany model Vans Slip-On „Vans Checkerboard Day to ucieleśnienie wszystkiego, co reprezentujemyjako marka” - powiedział Steve Van Doren, wiceprezes Vans ds. Eventów i Promocji. „Vans zawsze starał się promować nieszablonowe myślenie wspierające kreatywność i celebrować to, co czyni każdego z nas wyjątkowym. Ta aukcja charytatywna daje naszej globalnej rodzinie Vans, przyjaciołom marki i wszystkim zainteresowanym możliwość wzajemnego wsparcia poprzez kreatywność, jednocześnie wspierając działalność charytatywną, która prowadzi walkę o wyrażanie siebie wśród młodzieży”.
Aby uzyskać więcej informacji na temat Vans Checkerboard Day, odwiedź stronę vans.com/checkerboardday.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz