Dominik Pajewski

07.11.2019 (14:26)

Vans Checkerboard Day - szczegóły charytatywnej akcjiAMBASADORZY VANS PROJEKTUJĄ JEDYNE W SWOIM RODZAJU BUTY PRZEZNACZONE NA CELE CHARYTATYWNE I CELEBRUJĄCE CHECKERBOARD DAY.

Vans podejmuje współpracę z Christianem Hosoi, Geoffem McFetridge'm, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Lauriem Vincent’em i innymi, aby zaprojektowali jedyne w swoim rodzaju modele butów na specjalną aukcję charytatywną, w celu zbiórki pieniędzy na rzecz kreatywnej ekspresji.

SERIA BUTÓW VANS IDEALNYCH NA KAŻDĄ POGODĘ Z NOWYM MODELEM - STATIC CC MTEVans świętuje #VansCheckerboardDay wprowadzając Aukcję Charytatywną Międzynarodowych Ambasadorów we współpracy z eBay for Charity, obejmującą kolekcję butów i plecaków zaprojektowanych, aby inspirowały do wyrażania siebie. Od 11 do 21 listopada fani Vans mogą wejść na stronę eBay.com/vanscheckerboardday i licytować swoje ulubione modele, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz organizacji Imaginaton.org i jej misji wspierania kreatywnych działań wśród młodzieży na całym świecie.
 
Na Aukcji Charytatywnej Vans Checkerboard Day znajdzie się jedyny w swoim rodzaju model Vans Classic Slip-On, lub Old Skool III Backpack, zaprojektowany przez każdego z Ambasadorów, w tym: Christiana Hosoi, Geoffa McFetridge, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Lauriego Vincenta,
Steve’a Van Dorena i wielu innych, podkreślając znaczenie kreatywnej ekspresji w ich życiu.

„Istnieje niewiele marek, które zachęcają sportowców do przekraczania granic i form kreatywności w sposobie wyrażania siebie” - powiedziała Brighton Zeuner, obiecująca olimpijka, zawodniczka teamu Vans skate i mistrzyni świata Vans Park Series.

„Moja vansowa rodzina wie, jak bardzo pasjonuję się modą i wyrażaniem siebie poprzez mój styl, zarówno na deskorolce, jak i poza nią, więc zaprojektowanie jedynego w swoim rodzaju modelu butów, aby pomóc innym wyrazić siebie, było ofertą, której nie mogłam odrzucić.”
 

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁOProjekt artysty Geoffa McFetridge’a - ręcznie malowany model Vans Slip-On Vans Checkerboard Day rozwija się zgodnie z etosem Vans „Off The Wall” i ideą marki, aby umożliwić twórczą ekspresję poprzez jej filary: sporty akcji, sztukę, muzykę i kulturę uliczną. 21 listopada Vans przekaże 1 mln USD ze sprzedaży dokonanej za pośrednictwem sklepów detalicznych należących
do marki i sklepu internetowego www.vans.com na rzecz Imagination.org, organizacji wspieranej przez fundację Two Bit Circus Foundation, aby promować i inspirować kreatywne formy wypowiedzi na całym świecie oraz zapewnić fanom możliwość uczestnictwa w twórczych aktywacjach i dać im możliwość zdobycia wiedzy, dlaczego kreatywność ma znaczenie, a także umożliwić im udział w życiu Vans.


Hana Beaman, zawodniczka teamu Vans Snow, i jej wyjątkowy, ręcznie malowany model Vans Slip-On „Vans Checkerboard Day to ucieleśnienie wszystkiego, co reprezentujemyjako marka” - powiedział Steve Van Doren, wiceprezes Vans ds. Eventów i Promocji. „Vans zawsze starał się promować nieszablonowe myślenie wspierające kreatywność i celebrować to, co czyni każdego z nas wyjątkowym. Ta aukcja charytatywna daje naszej globalnej rodzinie Vans, przyjaciołom marki i wszystkim zainteresowanym możliwość wzajemnego wsparcia poprzez kreatywność, jednocześnie wspierając działalność charytatywną, która prowadzi walkę o wyrażanie siebie wśród młodzieży”.
Aby uzyskać więcej informacji na temat Vans Checkerboard Day, odwiedź stronę vans.com/checkerboardday.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • Corey Taylor - solowa płyta. Wokalista ogłosił koniec prac nad krążkiem. Co wiemy o wydawnictwie?

  2020-05-25
  Na solową płytę Coreya Tayora czeka wiele osób, zwłaszcza po tym, gdy wokalista wiele razy zapowiadał takie wydawnictwo i jeszcze grał jakieś numery na żywo. W końcu wiemy więcej na temat materiału, kiedy się ukaże?
 • Brian May miał zawał serca! Gitarzysta opublikował specjalne nagranie

  2020-05-25
  Brian May ujawnił 25 maja, że doznał ataku serca i dzięki szybkiej reakcji służb medycznych, wszystko zakończyło się dobrze. Gitarzysta opublikował specjalne nagranie na Instagramie.
 • KAZIK PUBLIKUJE KOLEJNY UTWÓR - "POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS"!

  2020-05-25
  Kazik powraca! Po raz pierwszy od kilkunastu lat Kazik pracuje, wraz z Wojtkiem Jabłońskim, nad solowym albumem. "Zaraza" ukaże się już 5 czerwca, a jego muzyczna zapowiedź - utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" - wstrząsnęła Polakami i stała się niemalże symbolem ostatnich tygodni. Kazik publikuje kolejny kawałek z nadchodzącego albumu, "Powiedzcie, że kochacie nas"
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz