Dominik Pajewski

07.11.2019 (11:58)

Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowałoOzzy Osbourne przez lata swojej kariery, współpracował z najróżniejszymi i najlepszymi muzykami. Artysta ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej pracowało mu się na przestrzeni lat.

Ozzy Osbourne ma na swoim koncie wiele płyt, które przeszły do historii rocka i na których pojawiali się świetni muzycy. Oczywiście, u boku Ozza pojawiali się także fenomenalni gitarzyści, którzy tworzyli idealny duet z wokalistą. Którą współpracę Ozzy wspomina najlepiej?
 

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM


Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowało

W trakcie sesji Q&A, która dotyczyła nowej edycji 'See You On The Other Side', zapytano o gitarzystę, z którym najlepiej się pracowało Ozzy'emu. Wokalista odpowiedział bez namysłu:

Randy Rhoads był najlepszy. Randy był najbardziej wykształcony muzycznie, potrafił komponować, czytać muzykę, grać, nauczał w szkole swojej matki i miał cierpliwość do pracy ze mną.

Potem był Jake E. Lee, kolejny wspaniały gitarzysta. Ale Zakk to coś zupełnie innego. Facet robi się coraz szybszy. Zakk grał ze mną dłużej niż jakikolwiek inny gitarzysta i jest jednym z najwspanialszych przyjaciół, jakich mam. Jest dla mnie jak członek rodziny. Jeśli czegoś potrzebuję, mogę zadzwonić do niego w każdej chwili, a on powie „będę za pięć minut”. I vice-versa. Zakk potrafi ciężko harować.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


Ozzy Osbourne zbiera obecnie siły na trasę w 2020 roku, która ma odbyć się razem z Judas Priest. Jak zapewnia wokalista, ma też nagrany nowy album, który w dużej mierze ma być eksperymentalny. Ostatnim krążkiem Ozzy'ego jest 'Scream' z 2010 roku

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz