20.03.2013 (13:00)

Ursynalia 2013: rusza Konkurs Kapel "Ursynalia - The Tour" [BILETY, KARNETY, PROGRAM]Konkurs Kapel "Ursynalia - The Tour" rusza w trasę! "Ursynalia - The Tour" to nowość na polskiej mapie muzycznej. Projekt łączy Konkurs Kapel z wielką trasą koncertową.

Dzięki "Ursynalia - The Tour" młode polskie zespoły będą miały szansę zagrać na jednej scenie z takimi zespołami jak: ZZ Top, Motörhead, 3 Doors Down, Bullet for My Valentine, Parkway Drive czy HIM. To nie tylko Konkurs Kapel, ale też, przy okazji, trasa koncertowa po największych polskich miastach. 

Spośród zespołów, które przejdą I etap rekrutacji, jury wybierze ekipy, które zagrają na koncertach eliminacyjnych wraz z między innymi Luxtorpedą i Chemią. 

Koncerty eliminacyjne odbędą się:

08.04 – Warszawa - Proxima
09.04 – Gdańsk - Parlamant
10.04 – Łódź - Wytwórnia
14.04 – Katowice – MegaClub
15.04 – Wrocław - Alibi
16.04 – Poznań - Eskulap

Zespoły, które zdobędą I miejsce na każdym koncercie, będą walczyć o główną nagrodę na stronie www.eskarock.pl

Te, które zajmą II miejsce, będą walczyć o jedną dziką kartę na facebookowym profilu Ursynaliów.

Żeby wziąć udział w konkursie, do 28.03 zespoły powinny przesyłać na: przeglad@ursynalia.pl zgłoszenia zawierające: nazwę zespołu, krótką biografię zespołu (w formacie PDF), jedno wybrane przez zgłaszających, autorskie nagranie zespołu (w formacie mp3 ). 

Tymczasem ostatnią ogłoszoną gwiazdą Ursynaliów 2013 jest grupa 3 Doors Down. Już wkrótce kolejne ogłoszenia!


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz