Dominik Pajewski

14.02.2020 (15:33)

Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecieTym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.

Numer 5 to Goat Simulator

To gry, która jest niczym innym jak tylko symulatorem kozy. Gra, która miała być tylko żartem, ostatecznie stała się międzynarodowym fenomenem. Ogólnie co Wam będę tłumaczył. Waszym jedynym zadaniem jest bycie kozą w otwartym świecie, na który macie przynieść totalne zniszczenie i chaos. Jak na kozę przystało.

Ocena SuperNerda: 666

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA

Numer 4. Octodad,

Czyli w dosłownym tłumaczeniu ośmiotata i dobrze kombinujecie w tej grze wcielacie się w kochającego ojca rodziny... który przy okazji jest ośmiornica. W grze musicie wykonywać normalne czynności należące do ojca rodziny, a przy okazji musicie zrobić wszystko aby nie zdradzić się z faktem, że jesteście ośmiornicą. Najlepsze jest natomiast sterowanie, bo musicie poruszać każdą z kończyn osobno tak więc jak się domyślacie będziecie mieli osiem razy więcej roboty.

Ocena SuperNerda: 8

Numer 3. Muscle March


Powiem krótko... Japończycy. Ta gra ogólnie w dziwny sposób skupia się na dobrze zbudowanym męskim ciele. Chodzi w niej o to, że wcielamy się w grupą mięśniaków, która ściga złoczyńców, którzy to ukradli nasze suplementy. Żeby ich dogonić musimy dokładnie mieścić się w dziurach w ścianach, które po sobie zostawiają. Jak w kreskówkach.

Ocena SuperNerda: 36.6

Numer 2. Enviro-Bear 2000

To gry, którą przez lata uznawałem za najzabawniejszą, ale za razem za najdziwniejszą na świecie. Jak sami twórcy ją nazywają ta gra jest najbardziej realistyczny symulator niedźwiedzia prowadzącego samochód. Chodzi w niej o to, że musimy naszym misiem jeździć w poszukiwaniu jedzenia aby nabrać dość tłuszczyku do hibernacji. Mówię wam od razu, że to trudna gra, bo niedźwiedzie słyną z tego, że są słabymi kierowcami.


Ocena SuperNerda: - 2000

Numer 1. Japan World Cup Series

I kiedy myślicie, że nie można wymyślić bardziej porąbanej gry niż niedźwiedź w polonezie z pomocą po raz kolejny przychodzą Japończycy, którzy wymyślają taką grę . Czyli wyścigi konne, ale hola hola. Nie jakieś tam zwyczajne wyścigi konne o nie nie. To wyścigi, w których koń może wejść na metę tanecznym krokiem, jeździec może z wydłużonej końskiej szyi przeskoczyć metę, albo może nie być żadnego konia. W końcu po co koń na wyścigach konnych.


Ocena SuperNerda: Co tu się od...

BILLIE EILISH Z PIOSENKĄ DO BONDA. TAK BRZMI NUMER 'NO TIME TO DIE' [AUDIO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz