Dominik Pajewski

14.02.2020 (15:33)

Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecieTym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.

Numer 5 to Goat Simulator

To gry, która jest niczym innym jak tylko symulatorem kozy. Gra, która miała być tylko żartem, ostatecznie stała się międzynarodowym fenomenem. Ogólnie co Wam będę tłumaczył. Waszym jedynym zadaniem jest bycie kozą w otwartym świecie, na który macie przynieść totalne zniszczenie i chaos. Jak na kozę przystało.

Ocena SuperNerda: 666

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA

Numer 4. Octodad,

Czyli w dosłownym tłumaczeniu ośmiotata i dobrze kombinujecie w tej grze wcielacie się w kochającego ojca rodziny... który przy okazji jest ośmiornica. W grze musicie wykonywać normalne czynności należące do ojca rodziny, a przy okazji musicie zrobić wszystko aby nie zdradzić się z faktem, że jesteście ośmiornicą. Najlepsze jest natomiast sterowanie, bo musicie poruszać każdą z kończyn osobno tak więc jak się domyślacie będziecie mieli osiem razy więcej roboty.

Ocena SuperNerda: 8

Numer 3. Muscle March


Powiem krótko... Japończycy. Ta gra ogólnie w dziwny sposób skupia się na dobrze zbudowanym męskim ciele. Chodzi w niej o to, że wcielamy się w grupą mięśniaków, która ściga złoczyńców, którzy to ukradli nasze suplementy. Żeby ich dogonić musimy dokładnie mieścić się w dziurach w ścianach, które po sobie zostawiają. Jak w kreskówkach.

Ocena SuperNerda: 36.6

Numer 2. Enviro-Bear 2000

To gry, którą przez lata uznawałem za najzabawniejszą, ale za razem za najdziwniejszą na świecie. Jak sami twórcy ją nazywają ta gra jest najbardziej realistyczny symulator niedźwiedzia prowadzącego samochód. Chodzi w niej o to, że musimy naszym misiem jeździć w poszukiwaniu jedzenia aby nabrać dość tłuszczyku do hibernacji. Mówię wam od razu, że to trudna gra, bo niedźwiedzie słyną z tego, że są słabymi kierowcami.


Ocena SuperNerda: - 2000

Numer 1. Japan World Cup Series

I kiedy myślicie, że nie można wymyślić bardziej porąbanej gry niż niedźwiedź w polonezie z pomocą po raz kolejny przychodzą Japończycy, którzy wymyślają taką grę . Czyli wyścigi konne, ale hola hola. Nie jakieś tam zwyczajne wyścigi konne o nie nie. To wyścigi, w których koń może wejść na metę tanecznym krokiem, jeździec może z wydłużonej końskiej szyi przeskoczyć metę, albo może nie być żadnego konia. W końcu po co koń na wyścigach konnych.


Ocena SuperNerda: Co tu się od...

BILLIE EILISH Z PIOSENKĄ DO BONDA. TAK BRZMI NUMER 'NO TIME TO DIE' [AUDIO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bastille - szczery singiel „survivin’”. Brzmienie zaskoczy wszystkich fanów zespołu

  2020-09-25
  Po wakacyjnej niespodziance w postaci nagranego wspólnie z Grahamem Coxonem singla „WHAT YOU GONNA DO???”, Bastille zmienia stylistykę w prowokującym singlu „survivin’” – żywej opowieści o tej wersji nas samych, którą decydujemy się pokazywać innym. Na tle zniewalająco odmiennego brzmienia, lider grupy Dan Smith osiąga nowy poziom bezpośredniości, gdy zastanawia się nad niepokojem, wątpieniem w samego siebie oraz przytłaczającym współczesnym światem.
 • The Neighbourhood w Polsce 2021 - nowe daty koncertów amerykańskiej kapeli

  2020-09-25
  Stało się to, co stać się musiało. Jesienne koncerty The Neighbourhood zostały przełożone o rok. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi zespół.
 • KULT - Pomarańczowa Trasa 2020: 9 koncertów! Bilety, daty i miejsca

  2020-09-25
  Pomarańczowa Trasa Kultu 2020 stała pod znakiem zapytania, ale organizatorzy oraz zespół stanęli na wysokości zadania i oto mamy - 9 koncertów Kazika i spółki! Sprawdźcie, w których miastach i kiedy zagra kapela oraz gdzie kupić bilety.
 • Marilyn Manson: krwawy klip z Normanem Reedusem - gwiazdorem Świętych z Bostonu i The Walking Dead

  2020-09-25
  Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał nowy krążek Marilyna Mansona zatytułowany "We Are Chaos". Muzyk udostępnił znakomity teledysk do utworu „Don't Chase The Dead”.
 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz