Dominik Pajewski

17.02.2020 (10:07)

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]Na ten numer czekało wiele osób, które zastanawiały się, czy młoda wokalistka podoła tego typu wyzwaniu. Do sieci trafił numer pod tytułem 'No Time To Die', który promuje film o tym samym tytule.

Piosenki do filmów o Bondzie są zawsze wyczekiwane i często stają się prawdziwymi hitami, które później podbijają listy przebojów. Oczywiście, w serii filmów o Bondzie, najlepszym singlem jak dotąd jest 'Skyfall', który wykonywała Adele. Do ostatniego filmu z udziałem Daniela Craiga, piosenkę nagrała Billie Eilish.

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]

Warto zaznaczyć, że 18-letnia Billie Eilish jest najmłodszą osobą, która śpiewa piosenkę do Bonda. Numer trochę odbiega od stylistyki wokalistki, przez co jest bardzo klimatyczną kompozycją, która wpasowuje się w świat Jamesa Bonda. Numer swoją melancholijnością  podkreśla także, że jest to ostatnie spotkanie Daniela Craiga z Bondem. Poniżej możecie posłuchać numeru 'No Time To Die':LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz