Dominik Pajewski

17.02.2020 (10:07)

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]Na ten numer czekało wiele osób, które zastanawiały się, czy młoda wokalistka podoła tego typu wyzwaniu. Do sieci trafił numer pod tytułem 'No Time To Die', który promuje film o tym samym tytule.

Piosenki do filmów o Bondzie są zawsze wyczekiwane i często stają się prawdziwymi hitami, które później podbijają listy przebojów. Oczywiście, w serii filmów o Bondzie, najlepszym singlem jak dotąd jest 'Skyfall', który wykonywała Adele. Do ostatniego filmu z udziałem Daniela Craiga, piosenkę nagrała Billie Eilish.

Billie Eilish z piosenką do Bonda. Tak brzmi numer 'No Time To Die' [AUDIO]

Warto zaznaczyć, że 18-letnia Billie Eilish jest najmłodszą osobą, która śpiewa piosenkę do Bonda. Numer trochę odbiega od stylistyki wokalistki, przez co jest bardzo klimatyczną kompozycją, która wpasowuje się w świat Jamesa Bonda. Numer swoją melancholijnością  podkreśla także, że jest to ostatnie spotkanie Daniela Craiga z Bondem. Poniżej możecie posłuchać numeru 'No Time To Die':LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz