03.07.2013 (13:00)

Tom Odell "Long Way Down" na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii!Tom Odell debiutuje na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Płyta "Long Way Down" była najczęściej kupowanym krążkiem na Wyspach w ubiegłym tygodniu!

Tom Odell to debiutant, któremu wróży się wielką karierę na muzycznym rynku. W październiku 2012 roku ukazała się EPka Odella pt. “Songs From Another Love”, która przyniosła mu nominację i nagrodę BRIT Awards 2013 w kategorii Critics’ Choice Award. Stacja MTV ogłosiła go artystą nadchodzącego roku w konkursie “Brand New For 2013“.

Long Way Down” to debiutancki album Toma Odella. Płyta ukazała się w wersji podstawowej i deluxe (z 5 dodatkowymi utworami). Promuje ją utwór “Hold Me”. Pomimo młodego wieku, Tom Odell pisze bardzo dojrzałe teksty, w których wyjątkowo celnie i dosłownie obrazuje swoje odczucia. Jak sam podkreśla, czerpie i uczy się od najlepszych - Davida Bowiego, Arctic Monkeys, Rufusa Wainwrighta czy Eltona Johna. Charakterystyczne dźwięki fortepianu i ciemny wokal artysty tworzą klimat całej płyty i potęgują emocje zawarte w tekstach.

Tracklista Tom Odell "Long Way Down":

CD

1. Grow Old With Me
2. Hold Me
3. Another Love
4. I Know
5. Sense
6. Can't Pretend
7. Till I Lost
8. Supposed To Be
9. Long Way Down
10. Sirens

CD Deluxe

11. I Think It's Going To Rain Today
12. Storms
13. Heal
14. Till I Lost (demo)
15. Grow Old With Me (demo)

Przypomnijmy, że Tom Odell wystapi jesienią na jedynym koncercie w Polsce. Muzyk zagra 13 listopada w klubie Basen w Warszawie. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz