02.10.2013 (01:00)

The Wombats "Your Body Is A Weapon" - nowa piosenka! [2013, VIDEO]The Wombats wracają! Grupa zaprezentowała właśnie nową piosenkę. Kawałek nosi tytuł "Your Body Is A Weapon" i zwiastuje kolejny, trzeci już album w dyskografii zespołu.

"Your Body Is A Weapon" to pierwszy kawałek The Wombats od wydania albumu "...This Modern Glitch" w 2011 roku. Piosenkę wyprodukował Eric Valentine (między innymi Queens of the Stone Age), a utwór został nagrany w lipcu w Barefoot Studios w Los Angeles. To właśnie tam zespół będzie pracować nad nową, trzecią płytą. Na razie muzycy nie zdradzają możliwej daty premiery albumu.

Przypomnijmy, że grupa The Wombats debiutowała w 2007 roku. Pierwszy album formacji nosił tytuł "The Wombats Present: A Guide to Love, Loss & Desperation".
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BULWARY WIŚLANE: Weekend 12.08 – 16.08. Rozkład Jazdy

  2020-08-13
  Bulwary Wiślane jak co weekend mają dużo do zaoferowania i warto wpisać to miejsce, jako stały punk rozrywkowy w Warszawie. Oto rozkład jazdy w dniach 12-16 sierpnia 2020.
 • Zamiast maseczki, założył na twarz stringi. Został aresztowany

  2020-08-13
  Pandemia koronawirusa spowodowała, że musimy przestrzegać nowych zasad i nosić maseczki. Pewien facet doszedł do wniosku, że nie będzie nosić maseczki i zastąpi ją stringami. No i tutaj się zaczęły kłopoty.
 • 15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy 15.08.?

  2020-08-13
  15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy tego dnia? Sprawdź, dlaczego wolne 15 sierpnia zostało przyjęte ustawowo.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz