26.01.2013 (13:00)

The Courteeners "Lose Control" zobacz teledysk do singla z płyty "Anna" [VIDEO]



Przebojowy powrót - zafundowała swoim fanom brytyjska grupa The Courteeners. Singiel "Lose Control" promuje najnowsze wydawnictwo zespołu, krażek "Anna".

"Anna" będzie trzecim studyjnym albumem zespołu. Krążek ukazuje się dwa lata po przebojowym "Falcon".

Nowa płyta The Courteeners została nagrana w Hertz Studios w Manchesterze, a nad brzmieniem czuwał producent Joe Cross, który ma na koncie między innymi współpracę z Hurts. 

Wokalista Liam Fray mówi, że nowy album jest zupełnie nowym rozdziałem jeśli chodzi o brzmienie zespołu. "Nasza muzyka, tak jak nasze umysły, zmieniła i rozwinęła się" - dodaje Fray.
 


 







ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz