24.05.2013 (06:00)

System of a Down: Serj Tankian wstrzymuje nową płytę? [2013]Nowa płyta System of a Down? Nie tak szybko. Basista zespołu stwierdził, że grupa chciałaby nagrać nowy album, ale nie może tego zrobić ze względu na Serja Tankiana.

Po przerwie w działalności, grupa System of a Down zagrała trasę koncertową. Okazuje się, że muzycy chcieliby również nagrać album, ale pojawiły się przeszkody. Basista Shavo Odadjian zaatakował na facebooku wokalistę Serja Tankiana. Wpis został już usunięty, ale Odadjian stwierdził: "Ok, wyjaśnię coś. To nie my (Daron, John i Shavo)!! To Serj jest tym, który nie chce nowej płyty. Więc proszę, przestańcie nas męczyć. My czekamy na Serja! Teraz pewnie wkurzy się, że go atakuje, ale muszę. Próbujemy wydać nową płytę, ale Serjowi nie wszystko pasuje. [...] Jeśli chodzi o mnie, jestem gotowy nagrać album z kimś, kto naprawdę chce być wokalistą SOAD, a nie kogo musimy błagać, żeby był w tym zespole. Mamy czekać kolejne 5 lat czy powinniśmy wydać płytę bez Serja? Chcę, żeby fani z całego świata powiedzieli nam co robić".

Kilka godzin później pojawiło się wyjaśnienie zespołu. Muzycy stwierdzili, że wpis basisty nie jest oficjalnym stanowiskiem wszystkich członków SOAD, a pozostali muzycy myślą o nagraniu płyty z Tankianem, nie mogą tylko uzgodnić terminów.

Serj Tankian od momentu zawieszenia działalności System of a Down wydał cztery solowe płyty, w najblliższych miesiącach przygotowuje kolejne premiery. Ostatnia płyta System of a Down to "Mezmerize/Hypnotize" sprzed ośmiu lat. 
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • Mothyfall prezentuje debiutancki singiel 'One Glance' [WIDEO]

  2019-10-11
  Po blisko roku od powstania, zespół Mothyfall objawił światu swój pierwszy owoc. Do sieci trafił debiutancki singiel zatytułowany „One Glance”, do którego powstał wyjątkowy klip.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz