24.05.2013 (06:00)

System of a Down: Serj Tankian wstrzymuje nową płytę? [2013]Nowa płyta System of a Down? Nie tak szybko. Basista zespołu stwierdził, że grupa chciałaby nagrać nowy album, ale nie może tego zrobić ze względu na Serja Tankiana.

Po przerwie w działalności, grupa System of a Down zagrała trasę koncertową. Okazuje się, że muzycy chcieliby również nagrać album, ale pojawiły się przeszkody. Basista Shavo Odadjian zaatakował na facebooku wokalistę Serja Tankiana. Wpis został już usunięty, ale Odadjian stwierdził: "Ok, wyjaśnię coś. To nie my (Daron, John i Shavo)!! To Serj jest tym, który nie chce nowej płyty. Więc proszę, przestańcie nas męczyć. My czekamy na Serja! Teraz pewnie wkurzy się, że go atakuje, ale muszę. Próbujemy wydać nową płytę, ale Serjowi nie wszystko pasuje. [...] Jeśli chodzi o mnie, jestem gotowy nagrać album z kimś, kto naprawdę chce być wokalistą SOAD, a nie kogo musimy błagać, żeby był w tym zespole. Mamy czekać kolejne 5 lat czy powinniśmy wydać płytę bez Serja? Chcę, żeby fani z całego świata powiedzieli nam co robić".

Kilka godzin później pojawiło się wyjaśnienie zespołu. Muzycy stwierdzili, że wpis basisty nie jest oficjalnym stanowiskiem wszystkich członków SOAD, a pozostali muzycy myślą o nagraniu płyty z Tankianem, nie mogą tylko uzgodnić terminów.

Serj Tankian od momentu zawieszenia działalności System of a Down wydał cztery solowe płyty, w najblliższych miesiącach przygotowuje kolejne premiery. Ostatnia płyta System of a Down to "Mezmerize/Hypnotize" sprzed ośmiu lat. 
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz