Dominik Pajewski

13.06.2018 (13:50)

System Of A Down - unikalne nagranie z 1996 roku trafiło do sieci [VIDEO]Mimo, że System Of A Down nie wydali żadnego albumu od ponad 10 lat, to do sieci co jakiś czas trafiają unikalne nagrania. Tym razem możemy usłyszeć, jak brzmiał SOAD przed wydaniem debiutanckiej płyty.

System Of A Down od ponad 10 lat pozostają w stanie wydawniczego zawieszenia. Z jednej strony grupa nadal występuje na żywo, jednak o nowym albumie nie ma mowy. Ciężko powiedzieć z czego to wynika, jednak panowie podkreślają, że nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach.


System Of A Down - nowa płyta. Daron Malakian nie ma dobrych wieści dla fanów
Na szczęście, co jakiś czas pojawią się w sieci prawdziwe perełki, które leżały latami w szufladach fanów. Tak jest tym razem, ponieważ na Youtube ukazał się archiwalny zapis koncertu System Of A Down z 1996 roku. Nagranie jest o tyle ciekawe, że na pozycji perkusisty, zamiast Johna Dolmayana zasiadał jeszcze Andy Khachaturian


System Of A Down w kobiecym wydaniu. Posłuchaj zabawnej przeróbki 'Bounce' [VIDEO]


Nagranie jest zapisem koncertu w klubie The Dragonfly w Los Angeles, a oprócz utworów, które później znalazły się na debiutanckim albumie możemy usłyszeć również kawałek '36', który znalazł się dopiero na 'Steal This Album'. Smaczków jest więcej, podczas występu grupa zagrała również numery 'Temper' i 'Honey', które pojawiły się tylko na kasetach demo SOAD oraz 'Metro', które jest coverem grupy Berlin i czasami można było spotkać ten numer na singlach System Of A Down.


 
Z pewnością jest to świetny zapis twórczości zespołu, zanim zaczęli się oni pojawiać na największych scenach świata. Pełną setlistę koncertu oraz nagranie znajdziecie poniżej:
 
1.Intro - Soil
2.Know
3.War
4.Temper
5.Honey
6. Peephole
7.Sugar
8.36
9.Metro
10.Suite-Pee


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz