Anna Skalik

20.10.2015 (15:59)

Rocktober Fest 2015: najlepsze kawałki gwiazd kultowej imprezy Eski ROCKRocktober Fest 2015 coraz bliżej. Na EskaROCK.pl przypominamy najlepsze kawałki gwiazd Rocktober Fest Party 2015!

W 2015 Eska ROCK obchodzi jubileusz 11 urodzin. Z tej okazji wraca Rocktober Fest. Urodzinowa akcja ruszyła 5.10.2015 - słuchacze wybierać mogą rockowy top wszech czasów a podczas glosowania mają szansę  wygrać ekskluzywne zaproszenia na finał akcji - najbardziej rockową imprezę w Polsce - Rocktober Fest Party 2015. Gwiazdami wydarzenia są: prowadzący Kultową Godzinę w Esce ROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski wraz z zespołem Revolver!, Terrific Sunday, Neony oraz Power of Trinity. Warto być na tej imprezie! EskaROCK.pl zachęca do glosowania na 500 najważniejszych rockowych kawałków w historii by wygrać ekskluzywną wejściówkę. Na zachętę przypominamy Wam najlepsze kawałki gwiazd Rocktober Fest Party 2015. Wydarzenie odbędzie się 3 listopada 2015 w warszawskim klubie Palladium.

Revolver! - Twój Dom

Neony - Legalna Moskwa
Terrific Sunday - Bombs Away
Power Of Trynity - Chodź Ze MnąESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Angus Young zapowiada preierowy klip AC/DC. Kiedy go zobaczymy?

  2020-10-26
  Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Dostaliśmy już pierwszy singiel od zespołu, jednak cały czas brak klipu, na który czeka wiele osób. Angus Young postanowił zapowiedzieć obrazek, jednocześnie uspokajając fanów.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz