Anna Skalik

02.03.2016 (11:04)

Rockowe koncerty 2016: Airbourne w Polsce na trzech koncertach. Kiedy i gdzie zagrają gwiazdy z Australii?Airbourne w Polsce 2016 na trzech koncertach. Australijska grupa hardrockowa odwiedzi nas w sierpniu. W których miastach zagrają? Sprawdź daty i miejsca koncertów Airbourne!

Australijska grupa hardrockowa Airbourne przyjeżdża do Polski na serię koncertów. Wydarzenia odbędą się w trzech polskich miastach. Swój ostatni album kwartet wydał w 2013 roku. Był to krążek Black Dog Barking, który jest czwartym wydawnictwem w dorobku grupy. Wcześniej, w 2004 wydali niezależny krążek Ready to Rock; następnie w 2007, wydali Runnin' Wild, a w 2010 - No Guts, No glory. Grupa Airbourne powstała w 2003 roku z inicjatywy braci Joela i Ryana O'Keeffe, do których dołączyli David Roads i Justin Street. Kwartet gra klasyczną muzykę hardrockową w ostrej, dynamicznej wersji - bez ballad, z wyraźnymi gitarowymi solówkami i klasycznym wokalem.

>> Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? Red Hot Chili Peppers, Korn, Bastille.

Airbourne w Polsce 2016 - koncerty


Gdzie i kiedy odbędą się koncerty australijskiej grupy? W których miastach zagrają? Oto dokładna rozpiska występów!

15 sierpnia - Poznań; Eskulap Akademickie Centrum Kultury
16 sierpnia - Warszawa; Klub Proxima
17 sierpnia - Katowice; MegaClub

Airbourne w Poznaniu, Warszawie i Katowicach - bilety


Bilety na koncertu Airbourne w Poznaniu, Warszawie i Katowicach trafią do sprzedaży 3 marca 2016. Wtedy tez poznamy dokładne informacje o cenach poszczególnych wejściówek.Włodarczyk - Brudow: TRANSMISJA w TV i online - o której i gdzie oglądać galę boksu w Sosnowcu 04.03.?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz