Krzysztof Zawistowski

16.04.2014 (10:15)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Kończą się bilety na festiwal Spring Break. Sprawdź ceny biletów na Spring Break [VIDEO]Rockowe koncerty 2014: Spring Break 2014. Kończą się bilety na festiwal Spring Break 2014. Zainteresowanie biletami na Spring Break jest bardzo duże, ilość wejściówek ograniczają gabaryty festiwalowych klubów. Sprawdź ceny bilet na
Spring Break Showcase Festival & Conference!

Spring Break Showcase Festival & Conference to nowy typ imprezy muzycznej w Polsce. Wzorowany na zachodnich konferencjach muzycznych festiwal ma służyć promocji młodych artystów, a także prezentacji najnowszych dokonań tych już znanych wykonawców. Festiwal odbędzie się w dniach 24-26.04. w Centrum Kultury Zamek i pięciu poznańskich klubów.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rockandrollowy przewodnik koncertowy <<<

Centrum konferencyjnym i festiwalowym Spring Break będzie Centrum Kultury Zamek, w którym odbywać się będą także występy zaproszonych artystów. Inne miejsca koncertowe to kluby: Blue Note, Scena Pod Minogą, Meskalina, Dragon oraz Kawiarnia Nocna Kisielice! Jednym z gości specjalnych festiwalu Spring Break będzie Artur Rojek.

>>> Spring Break 2014: Lista artystów <<<

Bilety na Spring Break Showcase Festival & Conference:
Karnety na festiwal kosztują 69 zł. W sprzedaży zostało jeszcze ok. 100 karnetów.
Bilet festiwalowy, po uprzedniej wymianie na opaskę, której można dokonać w CK Zamek, upoważnia do wstępu na wszystkie koncerty w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek oraz klubach festiwalowych.

Karnety na Spring Break dostępne są w Centrum Kultury Zamek oraz na stronach www.go-ahead.pl,www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl i w sklepach sieci sprzedaży Ticketpro.

Artur Rojek - Beksa

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz