Anna Skalik

31.03.2014 (12:21)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Artur Rojek rozpoczął trasę. Jakie są wrażenia fanów po pierwszym koncercie? [VIDEO]Artur Rojek ruszył w trasę koncertową. 28 marca 2014 w Nowym Sączu odbył się pierwszy z serii koncertów, promujących nową, solową płytę Rojka - Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń. Zobacz, jakie są wrażenia fanów po koncercie. Co zagrał Rojek?

Ruszyła wiosenna trasa koncertowa Artura Rojka, promująca solową płytę artysty - Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń. Były wokalista Myslovitz rozpoczął koncerty 28 marca 2014 występem w Nowym Sączu.

Jakie są wrażenia fanów po koncercie? Wszyscy byli zachwyceni występem. Na profilu artysty na facebooku pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, dotyczących występu: "niepowtarzalny występ", "warto było", świetny, emocjonalny koncert", "koncert rewelacja!".

Jak relacjonuje jeden z fanów "Zespół zagrał całą płytę wg kolejności. Następnie: Dom Nauki Wrażeń, Chłopiec Z Plasteliny, W Deszczu Maleńkich Żółtych Kwiatów, Good Day My Angel. Na bis znów 2 kawałki z płyty".

>>> Dawid Podsiadło zdobył Wiktora 2013 <<<

Miłą niespodzianką dla fanów była możliwość nabycia płyty Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń. Po koncercie wokalista spotkał się z fanami - rozdawał autografy i podpisywał płytę.


Przypomnijmy, że już 4 kwietnia 2014 premiera płyty Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń, a już teraz album dostępny jest w przedsprzedaży m.in. na stronie Kayaxu oraz na iTunes.

Poniżej rozpiska kolejnych koncertów Artura Rojka:

04.04 Wrocław / Eter Club
05.04 Katowice / MegaClub
06.04 Kraków / Klub Studio
12.04 Łódź / Klub Wytwórnia
13.04 Gdańsk / Klub Muzyczny Parlament
23.04 Warszawa / Palladiuim
25.04 Poznań / CKZamek

>>> OWF 2014: Josh Homme z Queen Of The Stone Age odpowiada na pytania fanów <<<

Artur Rojek - Beksa
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz