Anna Skalik

11.02.2014 (15:35)

ROCKOWA PREMIERA: posłuchaj singla Guardian Of Your Heart WAMI z zespołem Bracia! [VIDEO]Już jest numer Guardian Of Your Heart grupy WAMI, w której znaleźli się Bracia Cugowscy. Grają tam z gwiazdami rocka, takimi jak Vinnie Appice z Black Sabbath czy Doogie White. Zobacz singiel na EskaROCK.pl.

Bracia - Piotr i Wojtek Cugowscy oraz Jarek Chilkiewicz biorą udział w międzynarodowym projekcie muzycznym pod nazwą WAMI. 10 lutego 2014 jest premiera pierwszego singla grupy - Guardian Of Your Heart.

WAMI to grupa, w skład której wchodzi wielu znanych muzyków, w tym legendy rocka jak np. Vinnie Appice - perkusista Black Sabbath, Doogie White czy Marco Mendoza. W projekcie uczestniczy także 16-letni gitarzysta zespołu Anti Tank Nun - Iggy Gwadera.

>>> Linkin Park w Polsce - bilety już dostępne <<<

Singiel Guardian Of Your Heart pochodzi z albumu WAMI, zatytułowanego Kill The King. Producentami płyty są bracia Cugowscy i Jarek Chilkiewicz, którzy wspólnie z Iggym Gwaderą skomponowali utwory na ten krążek.  Ponadto, Wojtek Cugowski stworzył większość tekstów.

W singlu Guardian Of My Heart Piotr Cugowski śpiewa z Doogie Whitem. Numer od poniedziałku 10 lutego 2014 jest na iTunes Store. Kiedy tylko będzie szerzej dostępny, zobaczycie go na EskaROCK.pl. W oczekiwaniu na premierę na YouTube - posłuchajcie numeru Po Drugiej Stronie Chmur zespołu Bracia.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki <<<


WAMI - Guardian Of Your HeartESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz