Anna Skalik

11.02.2014 (15:35)

ROCKOWA PREMIERA: posłuchaj singla Guardian Of Your Heart WAMI z zespołem Bracia! [VIDEO]Już jest numer Guardian Of Your Heart grupy WAMI, w której znaleźli się Bracia Cugowscy. Grają tam z gwiazdami rocka, takimi jak Vinnie Appice z Black Sabbath czy Doogie White. Zobacz singiel na EskaROCK.pl.

Bracia - Piotr i Wojtek Cugowscy oraz Jarek Chilkiewicz biorą udział w międzynarodowym projekcie muzycznym pod nazwą WAMI. 10 lutego 2014 jest premiera pierwszego singla grupy - Guardian Of Your Heart.

WAMI to grupa, w skład której wchodzi wielu znanych muzyków, w tym legendy rocka jak np. Vinnie Appice - perkusista Black Sabbath, Doogie White czy Marco Mendoza. W projekcie uczestniczy także 16-letni gitarzysta zespołu Anti Tank Nun - Iggy Gwadera.

>>> Linkin Park w Polsce - bilety już dostępne <<<

Singiel Guardian Of Your Heart pochodzi z albumu WAMI, zatytułowanego Kill The King. Producentami płyty są bracia Cugowscy i Jarek Chilkiewicz, którzy wspólnie z Iggym Gwaderą skomponowali utwory na ten krążek.  Ponadto, Wojtek Cugowski stworzył większość tekstów.

W singlu Guardian Of My Heart Piotr Cugowski śpiewa z Doogie Whitem. Numer od poniedziałku 10 lutego 2014 jest na iTunes Store. Kiedy tylko będzie szerzej dostępny, zobaczycie go na EskaROCK.pl. W oczekiwaniu na premierę na YouTube - posłuchajcie numeru Po Drugiej Stronie Chmur zespołu Bracia.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki <<<


WAMI - Guardian Of Your HeartESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz