Dominik Pajewski

13.08.2019 (14:44)

Rihanna jest fanką Slipknota? Jak na to zareagował Core Taylor?Slipknot ponownie jest na językach wszystkich, a wszystko dzięki albumowi 'We Are Not Your Kind', który zdobywa niesamowicie dobre recenzje. Okazuje się, że wśród fanów zespołu jest też wokalistka Rihanna, która zdradziła niedawno, że bardzo lubi zespół Coreya Taylora.

Slipknot od lat ma wierną grupę fanów na całym świecie, którzy wspierają grupę przy każdym albumie. Po premierze krążka  'We Are Not Your Kind', zespół zalicza ogromny wzrost popularności, a pozytywnych recenzji nie ma końca. Co ciekawe, coraz więcej znanych osób podkreśla swoją fascynację grupą, a wśród nich, jest również wokalistka Rihanna. Gwiazda pop przyznała, że inspiruje ją to co robi Slipknot, a co na to Corey Taylor?

DRAKE WYŚMIEWA THE BEATLES? RAPER ZROBIŁ SOBIE WYMOWNY TATUAŻCorey Taylor komentuje fakt, że Rihanna jest fanką Slipknota

W wywiadzie dla 'Vulture', Corey skomentował fakt, że Rihanna jest fanką jego macierzystej grupy:

Słyszałem o tym. To niesamowite. Najzabawniejsze, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Coraz więcej osób reprezentujących różne gatunki mówi, że ich zainspirowaliśmy. Wszyscy, od raperów z SoudClouda po artystów country, a nawet Ed Sheeran.

Nowy album Slipknota jest dostępny sprzedaży oraz w serwisach streamingowych.
 

SPECJALNE WYDANIE 'ABBEY ROAD', BĘDZIE ZAWIERAŁO NIEZNANE NUMERY THE BEATLES

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz