Dominik Pajewski

02.06.2020 (14:47)

Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występuHeavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.

Festiwal słynie z tego, że do udziału zaprasza, oprócz zagranicznych gwiazd, także nieistniejące od lat polskie legendy. Tym sposobem organizatorom wcześniej udało się już doprowadzić do ponownego zejścia się m.in. grup STOS czy DESTROYERS.

KURT COBAIN BYŁ WIRTUOZEM GRY NA GITARZE? STEVE VAI NIE MA WĄTPLIWOŚCI

 
Zespół Witchking w składzie z płyty "Hand of Justice" powróci póki co specjalnie na ten ekskluzywny koncert. Zapowiada się godzinne, przekrojowe show, ale niewykluczone, że zespół przygotuje coś premierowego na tę okazję oraz być może zaprosi gości. Czy to się powiedzie? Czas pokaże.


Przypomnijmy, że Witchking ostatni koncert zagrał w grudniu 2012 roku, po czym pożegnał się na dobre ze światem. Pozostawił po sobie dwa albumy, które już weszły do kanonu polskiego heavy metalu.
 
Swój udział w Helicon Metal Festival III ogłosiły jak dotąd zespoły Hellhaim i Evangelist.
 

PLAGA SZARAŃCZY TORPEDUJE MIASTO. SCENY JAK Z FILMU GROZY [WIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz