Anna Skalik

03.06.2016 (08:54)

Przyczyna śmierci Prince'a znana. Co przedawkował?Przyczyna śmierci Prince'a ujawniona. Po tygodniach spekulacji, wiem, na co zmarł. Prince odszedł 21 kwietnia 2016 w wieku 57 lat. Na co zmarł?

Na co zmarł Prince? Ujawniono wreszcie prawdziwą przyczynę jego śmierci. Prince'a pożegnaliśmy 21 kwietnia 2016. Muzyk został znaleziony w windzie w swojej posiadłości. Od tamtej pory przez cały czas spekulowano na temat tego, co było przyczyną zgonu. Mówiło się nawet, że to AIDS zabiło Prince'a.

Jaka przyczyna śmierci Prince'a?

Właśnie Agencja Associated Press ujawniła, że tym, co zabiło Prince'a, były opioidy, czyli substancje, do których zaliczane są .in. heroina, kokaina czy kodeina, a także leki przeciwbólowe, od których uzależniony był wokalista. Wiadomo, że prince miał wykupiony zapas wykupioną buprenorfiny, silnego leku, który podawany jest osobom walczącym z uzależnieniem... Informacje te opierają się na raporcie policyjnym i badaniach toksykologicznych, na wyniki których trzeba było tak długo czekać. Póki co nie podano jeszcze informacji o którą z substancji chodzi.

Prince urodził się 7 czerwca 1958 w Minneapolis. Był utalentowanym i ekscentrycznym wokalistą. Grał muzykę z gatunku rocka, soul, dance, jazz czy funky. Był też gitarzystą, perkusistą, autorem tekstów i kompozytorem. Nagrał ponad 30 albumów studyjnych. Współpracował m.in. z grupami The Revolution oraz The New Power Generation oraz Madonną czy Stevie Wonderem.

Zmarł w wieku 57 lat.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz